1. Pradžia
 2. News
 3. 10 patarimų sveikai žvilgantiems plaukams

10 patarimų sveikai žvilgantiems plaukams

 1. Reguliariai naudoti plaukų kaukę. Tai padės išvengti įtrūkimų ir skilinėjimo. Palaikys plaukų drėgmę bei žvilgesį. Išvalys bei pamaitins galvos odą. 
 2. Naudokite šampūną ir kondicionierių, skirtus jūsų plaukų tipui. Tai užtikrins, kad jūsų plaukai gaus reikiamą drėgmę ir bus tuo pat metu pasirūpinta galvos oda. 
 1. Plauti plaukus vėsesniu vandeniu. Per kaitri vndens temperatūra gali pažeisti plaukų struktūrą. 
 1. Venkite dažnai naudoti plaukų džiovintuvą. Jei jau tenka naudoti, geriau rinkitės vėsesnę oro srovę. 
 1. Venkita produktų naudojimo, kurie gali išdžiovinti plaukus, pvz. sausas šampūnas. Išbandykite plaukų plovimą šampūnu du kartus vietoje to. 
 1. Plovimas švelniais šampūnais visada yra geriau nei plovimas stipresniais šampūnais.
 1. Vengti intensyvių chemikalų, tokia kaip nekokybiškas dažymas. Tai gali labai pažeisti plaukus.
 1. Naudojant guminius ar metalinius segtukus laužome plauko struktūrą. Geriau pasirinkti švelnius segtukus, kad išvengtumėte plaukų pažeidimo.
 1. Saugokite plaukus nuo tiesioginių saulės spindulių. Tai gali padaryti plaukus sausais, trapiais, dažniau skilinėjančiais ir prarasti elastingumą. Be to, tiesioginiai saulės spinduliai gali išbalinti, išblukti ir pakeisti plaukų spalvą, pavyzdžiui. 
 1. Atlikti sveikinimo procedūras pvz. 5D Ritual. Tai padės plaukui atsigauti, pasimaitinti aliejais bei išvalys galvos odą.   

Naujausi straipsniai

Apie mus

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Meniu