#5DRitualas SPA Namams

Nori praplėsti paslaugų paketą?

Nori įtraukti procedūrą plaukams?

Mes turime sprendimą!

Kiekvienuose Spa namuose rasime gausybe procedūrų kūnui, sielai ir gerai savijautai. Masažai, įviniojimai, pilingai, baseinai ir pirtys – kūnas atsigauna. Ar nebūtų nuostabu jei šalia Spa kūnui, Spa procedūra palepintumėte ir klientų plaukus?

Siūlome #5Dritualo procedūrą plaukams. Ši plaukų procedūra – tikra bomba kiekvieno plaukams!
Vienas iš didžiausių procedūros privalumų – universalumas. Procedūra idealiai tinka visiems plaukų tipams. Nuo tiesių iki garbanotų, nuo plonų iki storų. Lūžinėjantys plaukai taps tvirti, sausas plaukas – prisotintas ir spindintis.

Kokia procedūros trukmė?

Procedūros trukmė – 45 minutės. Vos per 45 minutes plaukai atgauna savo jėgas, padrėkinama galvos oda, pamaitinti ir švarūs plaukai.

Ar procedūros atlikimui reikalingas konkrečios srities specialistas?

Šiai procedūrai atlikti pakanka apmokinti betkurį komandos narį. Tai visiškai nesudėtinga procedūra kurios eiga bus aiški kiekvienam.  O išsidžiovinti plaukus klientas gales ir pats.

Kaip apmokysime darbuotoją?

Online. Jums patogiu laiku, vos per valandą specialistas bus pasiruošęs.

Kokia procedūros eiga? 

  1. Procedūra pradedama nuo galvos plovimo giliai valančiu šampūnu, kuris išvalys visus purvo, dulkų ir plaukų formavimo priemonių likučius.
  2. Kuomet plaukai paruošti procedūrai, per viso plauko ilgį ir svarbiausia – į galvos odą įmasažuojamas specialiai paruoštas koncentratas, kurio sudėtyje yra gausybė vitaminų, makadamijos bei argano aliejų. Procedūros tikslas – pamaitintiir vitaminizuoti plauką kuo giliau į plauko šerdį. Į galvos odą koncentratas švelniai įmasažuojamas tam, kad pamaitintų ne tik plaukus, bet ir išvalytų bei atgaivintų galvos odą, mažintų slinkimą bei skatintų augimą.
  3. Įmasažavuskoncentratą, naudojamas perkaitintų nano garų aparatas. Aparatas pasiekia pačią plauko šerdį ir rekonstruoja plaukus iš vidaus.
  4. Paskutinis etapas yra užfiksuojantis. Galvos oda bei plaukai švelniai, bet kruopščiai nuskalaujami švariu, vėsiu vandeniu nenaudojant jokių priemonių.

Susisiekite: qualityenzolt@gmail.com

Nepavyko rasti.

VIDEO APIE 5D RITUAL


KOMENTARAI


Meniu