1. Pradžia
  2. Apie mus

Apie mus

Grožio prekės internetu

Gerai žinomas ir patikimas Enzo Organic naturalios kosmetikos internetinio pardavimo lyderis. Enzo.lt internetinėje parduotuvėje rasite platus aukščiausios kokybės ir profesionalių kosmetikos priemonių pasirinkimas savo plaukams ir kūnui priežiūrai, pagamintų Lietuvoje. Enzo Organic kosmetika yra 100% natūrali ir aukščiausios kokybės. Mes stengiamės užtikrinti, kad mūsų klientai gautų tik geriausią kokybę ir pasitikėjimą mūsų prekėmis. Pasirinkimas yra platus ir yra greitai pristatomas Lietuvoje. Enzo.lt taip pat siūlo garantiją, saugumą ir patikimumą. Mes kartu su Jumis siekiame grožio ir gerovės įgyvendinimo! Apsilankykite mūsų internetinėje parduotuvėje ir raskite savo Enzo Organic grožio produktus. Grožio prekės, internetinė parduotuvė, Enzo.lt, Enzo Organic, naturali kosmetika, Lietuva, aukščiausia kokybė, pristatymas, garantija, saugumas, patikimumas.

Viskas prasidėjo nuo to, kai tėtis nusprendė sukurti plaukų ir kūno priežiūros liniją savo sūnui. Surenkant viską, ką gamta gali duoti, jis sukūrė prekės ženklą, kurį sudaro pilna plaukų ir kūno priežiūros produktų linija. Prekės ženklas yra pavadintas jo sūnaus vardu ir sukurtas visai šeimai. Su nuostabia davimo idėja šeimai visa, kas geriausia. Enzo linijos paslaptis yra unikali harmonija tarp gamtos lobių ir mokslo pažangos kiekviename buteliuke. Tai yra dovana sūnui ir visai šeimai nuo tėčio.


Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.


Be SLS, be parabenų, be PEG, be propilenglikolių, be sintetinių kvapiklių, dažiklių ar silikonų. Sukurta tėčio sūnui ir visai šeimai.

ENZO/ PAPRASTA/ NATŪRALU/ NEKENKSMINGA

Nuo mūsų Jums!

MEDINIU DVIRAČIU APLINK LIETUVĄ

Kas įkvėpė Enzo Organic kūrėją rinktis medinį dviratį kelionei?

Sekmė yra mokėjimas susitvarkyti su savo gyvenimu, ir aš skiriu šį iššūkį Sau. Galėsiu padaryti viską, kas man pasirodys vertinga, o sunkumai bus įveikiami. Kelias atsivers. Kiekvienas iš mūsų gali tiesiog žengti žingsnį link savo svajonės ir pasiekti savo rezultatą. Naujumas mane žavi, ir kai aš pamačiau šį medinį dviratį, man atrodė, kad jis labai tinka mano kurtam Enzo Organic konceptui. Noriu būti vienas iš tų, kurie rūpinasi kitais ir pasiekti, kad Enzo produktai iš tiesų prisidėtų prie žmonių gyvenimo kokybės. Tikiu, kad galima gyventi be plano, reikia tik patikėti savo intuicija ir judėti ta linkme. Turi svajonę? Mink link jos!

Viskas yra įmanoma.
Aš oficialiai esu perkamiausias AUTORIUS!!!

Enzo Organic kūrėjas ir jo knyga: „Creating Success” (Kuriant Sėkmę)

Kodėl aš parašiau knygą?

Parašiau knygą, kad padėčiau žmonėms pasiekti sėkmę savo sąlygomis ir pasidalinau patarimais kaip pasiekti savo sėkmę.

Aš esu bendraautorius knygoje „Creating Success”

Dalinuosi patarimais kai sukurti savo sėkmę. Knygoje verslininkai ir kūrėjai dalijasi išmintimi, kaip pasiekti sėkmę savo sąlygomis.

Daugelyje kategorijų visame pasaulyje pasiekė pirmąją vietą „Amazon“.
Mes tai padarėme!!! Parduota daugiau nei 4,5 milijono popierinių knygos egzempliorių.
Labai ačiū visiems, kurie palaikė knygos pristatymą ir įsigijo jos egzempliorių!
Mes pasiekėme 1 bestselerių 9 skirtingose kategorijose JAV, JK ir Australijoje, įskaitant įkvepiantį dvasingumą, modernią filosofiją ir verslo vadybą bei lyderystę, ir buvome pirmoje vietoje pagal motyvuojančią savipagalbą!
Esu labai dėkingas už visą jūsų paramą, padedančią mums tai pasiekti!

Meniu