1. Pradžia
  2. Apie mus

Apie mus

Grožio prekės internetu

Enzo.lt  internetinėje parduotuvėje pateikiamas platus pasirinkimas kokybiškų ir profesionalių kosmetikos priemonių Jūsų plaukų bei kūno priežiūrai


Viskas prasidėjo nuo to, kai tėtis nusprendė sukurti plaukų ir kūno priežiūros liniją savo sūnui. Surenkant viską, ką gamta gali duoti, jis sukūrė prekės ženklą, kurį sudaro pilna plaukų ir kūno priežiūros produktų linija. Prekės ženklas yra pavadintas jo sūnaus vardu ir sukurtas visai šeimai. Su nuostabia davimo idėja šeimai visa, kas geriausia. Enzo linijos paslaptis yra unikali harmonija tarp gamtos lobių ir mokslo pažangos kiekviename buteliuke. Tai yra dovana sūnui ir visai šeimai nuo tėčio.


Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.


Be SLS, be parabenų, be PEG, be propilenglikolių, be sintetinių kvapiklių, dažiklių ar silikonų. Sukurta tėčio sūnui ir visai šeimai.

ENZO/ PAPRASTA/ NATŪRALU/ NEKENKSMINGA

Nuo mūsų Jums!

Plaukų kosmetika moterims:

– Profesionalus ENZO plaukų šampūnas moterims. Maitinantis plaukų šampūnas idealiai tinka visų tipų plaukams. ENZO profesionali kosmetika neapsunkins Jūsų plaukų, atvirkščiai

– suteiks lengvumo  ir apimties, blizgesio ir švytėjimo, atstatys pažeistus plaukus bei pamaitins reikalingomis medžiagomis.

– Giliai valantis plaukų šampūnas moterims. ENZO plaukų kosmetikos priemonės padeda pašalinti plaukų priežiūros, formavimo ir kitų priemonių likučius, susikaupusius ant plaukų ir galvos odos.  Šampūnas pagamintas iš ekologiškų putojančių medžiagų. Giliai valo Jūsų plaukus bei juos minkština.

– Moteriškas plaukų šampūnas sausiems plaukams. Maitinantis ir minkštinantis plaukų šampūnas moterims.  Sukurtas sausiems, garbanotiems, šiurkštiems, linkusiems šakotis plaukams. ENZO plaukų prekės skirtos sausiems  plaukams apsaugo nuo skilinėjimo, padengia apsauginiu sluoksniu bei drėkina, atgaivina ir suteikia blizgesio Jūsų plaukams.

– Aukštos kokybės ENZO plaukų kondicionierius moterims. Moteriškas plaukų kondicionierius idealiai  tinka sausiems bei pažeistiems plaukams. Plaukų priemonė, praturtinta plaukus maitinančiais ingredientais.  Ne tik kruopščiai pašalins susikaupusius nešvarumus, bet ir pamaitins bei suteiks plaukams malonaus švelnumo  jausmą, pagerins plaukų iššukavimą, apsaugos nuo vėlimosi bei UV spindulių.

– Plaukų kaukė moterims. Makadamijų ir argano aliejų praturtintos plaukų kaukės pasižymi gausiu drėkinimu bei plaukams suteikiamomis blizgesio savybėmis. Kaukė maitina, drėkina ir atstato sausus bei pažeistus plaukus,  stiprindama plauko paviršių. Kaukė neapsunkina plaukų, suteikia lengvos apimties efektą, priduoda birumo ir šilko švelnumo

Plaukų kosmetika vyrams:

– Kokybiškas ENZO plaukų šampūnas vyrams. Profesionali kosmetika vyrams nedirgina odos, nesukelia niežulio ar pleiskanojimo. Drėkinantis plaukų šampūnas vyrams išsiskiria maloniu, gaiviu aromatu. Kosmetikos prekės vaikams:

– Kūno prausiklis vaikams. Maitinantis ir odą raminantis kūno gelis vaikams švelniai plauna jautrią vaiko odą,  nedirgina ir nesausina jos. Natūralaus ir neutralaus kvapo prausiklis nesukelia alergijos. Kūno priežiūros prekės:

– Dezinfekuojantis rankų prausiklis (higieninis skystis rankoms). Ekologiškas rankų prausiklis  pagamintas tik iš natūralių ir ekologiškų ingredientų. ENZO rankų prausiklis pasižymi dezinfekuojančiomis savybėmis. Rankų prausiklis jautriai odai nedirgina ir nesausina rankų,  yra švelnus ir maloniai kvepia.

– ENZO dušo gelis. Maloniai kvepiantis, ekologiškas kūno prausiklis švelniai plauna, stiprina ir aktyvina  teigiamus odos procesus, padeda išlaikyti sveiką bei jaunatvišką odą. ENZO dušo gelis puikiai tinka  visiems šeimos nariams – tiek mažiems, tiek didelėms. Profesionalias, aukštos kokybės grožio prekes galite įsigyti internetu: https://enzo.lt/

MEDINIU DVIRAČIU APLINK LIETUVĄ

Kodėl aš tai darau? Kas yra sekmė?

Sekmė tai mokėjimas susitvarkyti su Savo gyvenimu.

Pradėsiu nuo to, kad skiriu šį iššukį Sau. Kad aš galiu Sau padaryti tai ko nedaręs. Galiu padaryti viską kas man pasirodys vertinga, o sunkumai įveikiami. Ir kelias atsivers.
Ar aš dviraininkas?
Ne. Aš standartinis miesto tinginys kuris tingi nuvažiuoti nuo namų iki darbo. Esu numynęs daugiausiai 20 km.

Štai ką tirai žinau – VISOS RIBOS YRA TIK MŪSŲ GALVOSE.
Kiekvienas mūsų gali tiesiog žengti žingsnį link savo svajonės ir pasiekti savo rezultatą. Ir jei mano šioje kelionėje Jūs radote įkvėpimą ir kažką naujo – džiaugiuosi.

Naujumas mane ŽAVI.

Kai pamačiau aplamai, kad yra toks #medinisdviratis, pamaniau, kad jis labai dera prie #EnzoOrganic mano kuriamos produkcijos koncepto. Joje sudėjau visą meilę ir tvirtas žinias, kad žmogus pajaustų daugiau kokybės sau, savo gyvenimui.
Vėliau blykstelėjo mintis, kad tas dviratis turės savo istoriją. Jis pravažiuos visą savo šalį – Lietuvą. Žinoma ir aš turėsiu savo kelionę, bei iššūkį Sau. Taip laikausi Savo vizijos keisti pasaulį geram kokybiškam gyvenimui per Save. Tai Mano pažadas kuris įrodytas mano vyriška jėga.

Aš noriu būti vienas iš tų kuriam rūpi daugiau.

Aš noriu, kad ENZO produktai iš tiesų prisidėtų prie žmonių gyvenimo kokybės, kad produktas padėtų augti verslams ir plačiai dalintis su žmonėmis kuo plaučiau per pasaulį.

O dabar apie Mane ir Tave.

Aš nemėgstu triukšmo, planavimo ir pasakymų: “ai per didelis biudžetas, čia ne man, kada nors “ .
Aš noriu parodyti, kad nereikia plano, o tik veiksmo. Veiksmo kelyje randu kryptį. Žinau intuicija Tave nuves ten kur ir Turi atsirasti, ten kuo Tu ir nori būti.

Todėl šiai kelionei aš nieko neplanavau. Nieko nesiruošiau. Nežinojau kur nakvosiu. Ar lis, ar švies saulė. Ar bus pavojinga kelyje.
Aš darydamas vis galvoju kaip daryti geriau. Negaliu numatyti kelių ir kokie jie bus. Tačiau juos piimu tokie kokie jie yra be jokių lūkesčių ar pasipriešinimo.

Taigi, planas nereikalingas norint įgyvendinti savas svajones. Reikia tik patikėti ir kasdien judėti ta kryptimi. Judant viską tobulinti, mokintis iš klaidų ir siekti vis geresnio rezultato.
Taigi:

TURI SVAJONĘ, MINK LINK JOS

Viskas yra įmanoma.
Aš oficialiai esu perkamiausias AUTORIUS!!!

Mūsų knyga „Kurti sėkmę: verslininkai ir pokyčių kūrėjai dalijasi išmintimi, kaip pasiekti sėkmę savo sąlygomis“ daugelyje kategorijų visame pasaulyje pasiekė pirmąją vietą „Amazon“.
Mes tai padarėme!!! Parduota daugiau nei 4,5 milijono popierinių knygos egzempliorių.
Labai ačiū visiems, kurie palaikė knygos pristatymą ir įsigijo jos egzempliorių!
Mes pasiekėme 1 bestselerių 9 skirtingose kategorijose JAV, JK ir Australijoje, įskaitant įkvepiantį dvasingumą, modernią filosofiją ir verslo vadybą bei lyderystę, ir buvome pirmoje vietoje pagal motyvuojančią savipagalbą!
Esu labai dėkingas už visą jūsų paramą, padedančią mums tai pasiekti!

Meniu