1. Pradžia
  2. News
  3. BNI ŠVARIAUSIŲ RANKŲ KLUBAS

BNI ŠVARIAUSIŲ RANKŲ KLUBAS

Kaip tai prasidėjo?
Kartą pagalvojau, kaip išplėsti Enzo_Organic kosmetikos produktų žinomumą plačiau savo šalyje ir supratau, kad per mažai apie tai galvoju dėl kasdienės rutinos, o juk produktas išties nuostabus.

Norėdamas išlaikyti savo fokusą, įstojau į “Bni Nemunas” klubą. Ši idėja buvo tam, kad ištraukti save iš komforto zonos ir surasti kur galėčiau atrasti kažką naujo kartu su savo sukurtu Enzo_Organic produkcija, bei pradėti naują kelionę.

BNI – tai verslininkų klubas. 

Taigi, įstojęs į “Bni Nemunas” klubą, pagalvojau, kaip galima pristatyti palačią Enzo produktų liniją? Pasirodė, kad tai kažkaip neįmanoma, nes klubo taisyklės leidžia tik 30 sekundžių pristatyti savo prekę, o klubo narių yra daugiau nei 55.
Kaip aš galiu būti pastebimas ir kaip tinkamai pristatyti Enzo_Organic?

Filosofijos galia. 

Taigi, naudodamas filosofiją “mažai yra daug”, pasirinkau pristatyti Enzo_Organic rankų prausiklį Enzo Hand Wash. Aš išrinkau tik vieną produktą – rankų prausiklį, kuris atrodo gerai stikliniame butelyje ir metaliniu dozatoriumi, iš Tvaraus Vartojimo linijos.

30 sekundžių

Kiekvieną kartą, kai turėdavau 30 sekundžių, visada rodydavo jį ir sukurdavau įvairias istorijas apie jį. Per pertraukas leisdavau visiems išbandyti ir nusiplauti rankas. Po kurio laiko pastebėjau, kad visi nariai išbandė Enzo rankų prausiklį. Ir per savo 30 sekundžių pristatymą pajuokavau, kad dabar “Bni Nemunas” yra ŠVARIAUSIŲ RANKŲ KLUBAS, nes jau visi nariai išbandė ši nuostabų produktą. Šis pasakymas sulaukė labai daug teigiamų reakcijų.

Be to, keliaudamas į kitus “Bni” klubus taip pat kartojau, kad “Bni Nemunas” yra ŠVARIAUSIŲ RANKŲ KLUBAS ir tai taip pat sulaukdavau daug teigiamų reakcijų.

Džiaugsmas.
Visiems tai teikė džiaugsmo ir aš susilaukdavau daugiau dėmesio. Taigi, mano kelionė tapo stipresnė ir dabar “Bni Nemunas” yra ŠVARIAUSIŲ RANKŲ KLUBAS.

Ši istorija rodo, kad svarbu ieškoti savo kelio ir jis atsiras. 

Enzo_Organic rankų prausiklis tapo nepakeičiama dalimi Bni Nemunas klubo, kuris garsėja kaip švariausių rankų klubas. Šis produktas sugebėjo pakeisti narių požiūrį ir užkariauti jų pasitikėjimą. Per trumpą laiką Enzo_Organic tapo populiarus ir visiems tapo aišku, kad tai kokybiška kosmetika.

Kiekviena kelionė unikali. 

Tai puikus pavyzdys, kaip ryžtingumas ir kūrybiškumas gali paversti svajones tikrove. Taigi, kartais mums tereikia pažvelgti į savo aplinką kitaip ir rasti savo unikalų kelią.

Dėkoju nariams už jų geriausius atsiliepimus.

Kęstutis Berlinskas

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Enzo rinkinys Stiprusis 4 – mūsų šeimos must have. Labai džiaugiamės atradę Enzo. Nuostabaus kvapo produktai puikiai išplauna, pamaitina ir prisotina plaukus. Jie tampa žvilgūs, lengvai iššukuojami, purūs.Akivaizdų efektą pastebi net aplinkiniai.

Sergej Kr

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Mano akimis, kai naudoji Enzo_Organic priemonės, tu jauti kad tai ne tik labai maloni ir veiksminga priemone, po kurios rankų oda tampa švelni ir blizgi, bet tai tikrai ir prabangus parfiumas Jūsų rankams ir odai. Jų kvapas nieką nepaliks abejingų.

Alius Nedzinskas

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Patiko kvapas 🙂

Jovita Jarutienė

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Buvau be galo maloniai sužavėta, kad lietuvių kurta kosmetika gali būti tokio aukšto lygio ir net ekologiška! Pagarba didžiausia!

Kristijonas Gal

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Esu maloniai nustebintas tokiu paprastu dalykų kaip rankų muilas, net keista kad norisi einat pro vonios kambarį, užeiti ir dar kartą nusiplauti rankas. Keista ir tai kaip jaučiasi rankų oda, todėl ir keista kad čia tik rankų muilas.

Justas Gru

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Mano žmonos Rugilės atsiliepimas: Plaukų kaukė kvepia nuostabiai,naudojasi labai taupiai,o plaukai po jos labai blizga ir nesivelia tik svarbu išlaikyti visą rekomenduojamą laiką ✨

Vytautas Judickas

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Mano žmona labai išranki paslaugoms ir prekėms jos asmeninėms reikmėms. Dėl to labai pergyvenau pirkdamas jai kaukę dovanų, kad tiks jos plaukams ir odai. Bet rizika pasiteisino su kaupu. Sakė labai patiko kaukė. Tai tikrai rekomenduoju nepabijot. Jau namie pas ją stiprusis 4!

Valentinas Marinionokas

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Žmona prašo tau perduoti, kad labai patiko kaukė plaukams.
Pastebėjimai iš žmonos:
– plaukai ilgiau išlieka švarūs ir nesiriebaluoja,
– plaukas labiau paklusnus,
– ilgiau išlieka šukuosenos forma,
– laikosi forma, plaukas tampa labai lengvas,
– nereikalauja tiek šampūno ir ilgo stovėjimo prie veidrodžio

Darius Jasiulionis

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Enzo_Organic rankų skystis malonus naudoti. Įpakavimas irgi su pretenzija į išskirtinį produktą. Taigi tiems, kas neabejingas išskirtiniam/kokybiškam produktui, šis rankų skystis tiks ir patiks.

Kestutis Liegus

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Kas man tikrai labai patinka, tai Enzo men šampūnas. Naudoju kasdien ir jaučiu, kad tai mano plaukų šampūnas. O svarbiausia, kad unikali formulė ir sudėtis iš natūralių medžiagų. Tai man ir svarbiausia.

Mantas Bagdonas

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Svelnus, neikyraus kvapo, nesijaucia chemijos, tad ramu kai muilu naudojasi vaikai, o svarbiausia labai patiko zmonai 😉

Saulius Masiulis

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Nuostabiai kvepia ir muilas ir šampūnas

Naujausi straipsniai

Apie mus

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Meniu