1. Pradžia
  2. News
  3. Double-Face Kolaboracija: LaVar Ball ir „Enzo_Organic“

Double-Face Kolaboracija: LaVar Ball ir „Enzo_Organic“

LaVar Ball istorija

LaVaras Christopheris Ballas yra amerikiečių verslininkas. Jis yra sporto aprangos bendrovės „Big Baller Brand“ įkūrėjas ir vykdomasis direktorius bei dabar nebeegzistuojančios Jaunių krepšinio asociacijos įkūrėjas. Taip pat krepšinio bei futbolo žaidėjas.

Mano pažintis

LaVar Ball ir anksčiau bendradarbiavo su Lietuva bei mineralinio vandens prekiniu ženklu „Vytautas“. Tai reiškia, jog be to, kad LaVar‘as yra ryžtinga ir įtakinga asmenybė nesilygiuojanti į kitus bei atkakliai siekiantis savo tikslų, jis dar ir atviras naujovėms bei pasiūlymams. Todėl kartu su juo dirbome ties projektu – Double Face.

Kas tai DOUBLE FACE?

Dažnu atveju bendros žinomų ženklų kolaboracijos yra nelygios ir skatina konkurenciją kadangi kažkuris ženklas būna pagrindinis, o kitas nuošalėje. Mes sukūrėme Double Face, o tai reiškia, kad ant pakuotės vienos pusės rasite vieno prekinio ženklo inicialus, o ant kitos pusės lygiavertiškai svarbius kito ženklo inicialus. Šios gražios istorijos rezultate mes sukūrėme BBB big ball brand LaVar Ball kolaboracija su Enzo_Organic. Tai aprėpia plaukų šampūna, kondicionierių bei dušo prausiklį – namų vonios SPA.

Mes Amerikoje

Taip Enzo_Organic atsidūrė Amerikoje. Tai įdėja, kuriai įgyvendinti panaudota ir sporto, ir grožio idėjos, kuriomis siekiama suteikti geriausią patirtį, kuri yra maloni akims ir praktiška gyvenimui, kiekvieną kartą besinaudojant. Tai yra subtili ir sujaudinanti kolekcija, kuri yra pavyzdys to, kaip bendradarbiaudami galime sukurti reikšmingus produktus, kurie atitinka mūsų lūkesčius.

Ar Enzo_Organic produkcija bus Amerikoje?

Ši graži istorijas yra nuostabus pavyzdys kaip kūryba gali išaugti iki pasitikėjimo ir suartinti žmones iš viso pasaulio. Kolaboracija tarp BBB big ball brand ir Enzo_Organic yra vienas iš tokių rezultatų, kuris tapo puikiu produktų rinkiniu. Diskutuojame ir nuolat dirbame tad tikimės, kad greitu metu Enzo_Organic rasite ir Amerikos rinkoje

Naujausi straipsniai

Apie mus

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Meniu