1. Pradžia
  2. News
  3. GROŽIO SALONAS VILNIUJE

GROŽIO SALONAS VILNIUJE

YURY SALONAS

Enzo-Organic kosmetiką naudojame salone darbui su klientais. Taip pat, turime platų asortimentą norintiems įsigyti naudojimui namuose. Salone išvysite gausias lentynas produktų, o kosmetikos ekspertai mielai parinks individualiai Jums tinkančias priemones. Mūsų produktams taip pat daug dėmesio skiria ir praeiviai iš gatvės. Dažnai užsuka užsieniečiai. Jau seniai pamėgtas „Tvaraus vartotojo” projektas, mintis, vizija bei prabangi, bet tvari pakuotė – jau seniai yra vienas pagrindinių traukos veiksnių. Klientai turi išskirtinę galimybę įsigyti kosmetiką tvarioje pakuotėje, išnaudojus grąžinti papildymui su -30% ir naudoti toliau.

YURY salono meistrai – tikri savo srities profesionalai. Kruopščiai parenkame jūsų plauko būklei reikalingus produktus taip užtikrindami plauko kasdienybės teisingą priežiūrą, taip pat – užtikrindami sau didesnius pardavimus – R100! Nauda abiems pusėms.

Pastebime, klientai vis daugiau gilina savo žinias ir atidžiai renkasi organines bei natūralias priemones. Didžiuojamės, kad esame savo ištkimų klientų bei partnerių pasirinkimu. Aš nekalbu apie “ale organinę” kosmetiką tik prisidengusia garsiu pavadinimu ir daugiau nieko. Aš kalbu apie tyrą, švarų, geriausių savo srities technologų bei didelės meilės rezultatą – Enzo-Organic Lietuvišką prekės ženklą.

Jau tūkstančiai klientų išbandė, naudoja ir rekomenduoja kitiems. Žinome, kad ENZO produkcija išgelbėjo ne vieną ir sėkmės istorijų dar tik daugės. Pažiūrėkite, kokie blizgūs ir sveiki mūsų klienčių plaukai!

Taip pat, sunkiai rasite grožio saloną kuriame darbui naudojamos kokybiškos, ne vien braškių kvapu paremtos priemonės. Šioje vietoje dažnai yra taupoma, neatsižvelgiama į ilgalaikį rezultatą, o siekiama tik “vienkartinio” rezultato. Kuomet išėjus iš salono plaukai blizga, o išsiplovus namie – tenka nusivilti.

Čia kalbėsiu apie 1L profesionalius Enzo-Organic šampūnus bei kondicionie­rius skirtus darbui salonuose. Pripažinsiu, kol neturėjome 1L talpų ir naudojome X priemones – visiems meistrams sausėdavo ir skilinėdavo rankų oda, tik pagalvokite ką toks produktas daro galvos odai ir plaukams. Košmariškai prisimenu tuos laikus.

Dabar visai kitaip. Tikrai džiaugiamės ne tik savo minkštomis rankomis (juk plauname jas 10 kartų per dieną), bet ir šypsenomis klientų veide, nenuilstančiomis liaupsėmis ir komplimentais Enzo-Organic. Klientas tikrai jaučia skirtumą kuomet naudojama kokybiška kosmetika.

Naujausi straipsniai

Apie mus

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Meniu