1. Pradžia
  2. News
  3. Enzo ISTORIJOS PRADŽIA

Enzo ISTORIJOS PRADŽIA

Viskas prasidėjo nuo to, kai tėtis nusprendė sukurti plaukų ir kūno priežiūros liniją savo sūnui. Surenkant viską, ką gamta gali duoti, jis sukūrė prekės ženklą, kurį sudaro pilna plaukų ir kūno priežiūros produktų linija. Prekės ženklas yra pavadintas jo sūnaus vardu ir sukurtas visai šeimai. Su nuostabia davimo idėja šeimai visa, kas geriausia. Enzo linijos paslaptis yra unikali harmonija tarp gamtos lobių ir mokslo pažangos kiekviename bute- liuke. Tai yra dovana sūnui ir visai šeimai nuo tėčio.

Enzo linijos paslaptis yra unikali harmonija tarp gamtos lobių ir mokslo pažangos kiekviename buteliuke.

Šiandiena Enzo produkcija skaičiuoja jau ne vienerius sėkmės metus bei didžiuojasi plačia klienetų bendruomene ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų. Aukšta kokybė, prabangos dvelgsmas bei presciziškumas detalėms. Laimingi bei nuolat grįžtantys klientai – didžiausias įvertnimas.

Naujausi straipsniai

Apie mus

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Meniu