1. Pradžia
  2. News
  3. Meistrė kuri rekomenduoja ENZO kosmetika

Meistrė kuri rekomenduoja ENZO kosmetika

Kaip meistrė, kuri rekomenduoja ir siūlo produktus klientams, turiu būti įsitikinusi ir žinoti, kad tai, ką parduodu 100% atneš naudą klientui.

Kirpėja Stilistė

Gintarė Damrauskaitė

YURY salonas (Vilnius)

Todėl ENZO organic kosmetiką ne tik naudoju darbe, bet ir namuose savo plaukų priežiūrai.

Top 3 produktai, kuriuos naudoju darbe, tai yra Enzo Argan shampoo, argan conditioner ir leave in conditioner spray, o namie prie viso to prisideda ir Enzo deep repair mask.

Didžiausias pliusas šios kosmetikos, kuris man patinka yra tai, kad kosmetika orientuota ne tik į plauką, bet ir į kūno odą, ir galvos odą, todėl ne tik, kad neturiu saugoti galvos odos nuo kondicionieriaus ar kaukės, bet tai net ir atneša naudą- odą pamaitina ir išvalo. O naudojimas yra labai paprastas ir lengvas, kuris neįpareigoja sekti kažkokių sudėtingų schemų.

Mano kaip meistrės užduotis nėra klientui prikrauti pilną maišą produktų, kad jie juos nusipirktų ir išeitų. Mano užduotis yra ta, kad klientas naudotų tik tai, kas jo plaukui yra reikalinga. Vadovaujuosi šia taisykle- mažiau yra daugiau. Todėl klientės pabandžiusios vieną ar kitą Enzo produktą, įsitikinusios, kad joms tinka ir patinka, tik tuomet pereina prie dar kito, kurio joms reikia.

Mane labiausiai “išgelbėjo” Enzo deep repair mask, su kuria aš miegu du kartus per savaitę įtrynusi į galvos odą ir paskleidusi per visus plaukus. Anksčiau visiškai nesusitvarkydavau su besiriebaluojančia galvos oda, o dabar ji yra tiek išsivaliusi, o plaukas pasimaitinęs, kad man nebereikia dėl to sukti galvos.

Papasakočiau vienos klientės sėkmės istoriją, tačiau 99% mano klienčių pabandžiusios Enzo kosmetiką, o ypač kaukę plaukams, klausia “Kur aš buvau anksčiau?”.

Naujausi straipsniai

Apie mus

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Meniu