1. Pradžia
  2. News
  3. KOKS ŠAMPŪNAS TINKA TAU?

KOKS ŠAMPŪNAS TINKA TAU?

Kuriant produktus esame labai susikoncentravę ir daug dėmesio skiriame detalėms. Dėl šios priežasties asortimente nerasite nesuskaičiuojamos galybės pasirinkimo tarp kvapų/ spalvų ar įmantrių pavadinimų. Kuriame lėtai ir užtikrintai tad linija dažnu atveju turi po vieną produktą konkrečiai sričiai. Visos formulės yra išdirbtos geriausių savo srities specialistų tam, kad pasiektume aukščiausių rezultatų neapsupant kliento galybe pasirinkimų be aiškios naudos. Kalbant apie linijos šampūnų arsenalą, svabu paminėti, kad visi be išimties tinkami naudoti visai šeimai nepriklausomai nuo lyties dėl savo universalaus kvapo ir nepriklausomai nuo amžiaus dėl švarios sudėties.

Kuris šampūnas skirtas tau?

Užduotis nesunki renkantis kartu su profesionalo pagalba. Tačiau užduotis įveikiama ir vienam. Netrukus tuo įsitikinsite. Sprendimas tinkantis visiems be išsimties – šampūnas su argano aliejumi.

 

Šampūnas su Argano aliejumi visų tipų plaukams.

Pagrindinis ingridientas – arganų aliejus. Jis puikiai pamaitina visų tipų plaukus, atkuria plaukų struktūrą, suteikdamas jiems gyvybingumo, žvilgesio, minkštumo ir purumo, ypač ties šaknimis. Tokio purumo, kur kiekvienas plaukas tarsi įsuptas į atskirą medvilnės žiedą, tačiau visi kartu plaukai juda ritmingai, lengvai ir darniai. Atgaivina ne tik plaukus, o ir pačią galvos odą. Oda tampa sveikesnė, minkštesnė, gaivesnė, suaktyvinta kraujotaka padeda lengviau įsisavinti iš šampūno naudingas medžiagas, vitaminą E.

Šampūnas dažytiems visų tipų plaukams.

Šampūnas puikiai tiks tiek natūraliam, tiek dažytam, garbanotam ar tiesiam plaukui , šviesiaplaukėms, šviesintiems plaukams.

Enzo Shampoo Color Care dažytų plaukų šampūnas – tai draugiškas prisilietimas, minkštas, birus ir įkvepiantis lengvumas egzotiškiausiems nuotykiams ir taip trokšta- miems pokyčiams!

Ypač lengvas ir švelnus plaukų birumas ir glotnumas – yra tai, ką norisi jausti po įspūdingos, gyvenimą keičiančios plaukų dažymo procedūros, tiesa? Suteik savo išskirtinumui užtikrintą meilę, jaukumą ir plaukų minkštumą.

Jis akivaizdžiai pamaitina dažytus plaukus, atkuria plaukų struktūrą, suteikia jiems gyvybingumo, natūra- laus žvilgesio, ir apsupa taip norimu lengvu birumu bei jaukiu minkštumu.

Enzo shampoo atgaivina ne tik plaukus, o ir pačią galvos odą. Todėl gaivos pojūtis kuria ne tik fizinį, bet ir emocinį lengvumą.

Taip pat Enzo dažytų plaukų šampūnas pastiprina, pagyvina spalvą – plaukai tampa pastebimai ryškesni, sodresni, įstabiau atsiskleidžia plaukuose užfiksuoti atspalviai.

Rekomenduojame tamsesnių atspalvių savininkėms. Sužydėk gražiausiomis savo spalvomis dar ryškiau!

Apimties suteikiantis šampūnas.

Dangiškas lengvumas, ypač malonus plaukų pakili- mas prie pat šaknų ir itin jaukus bei svaiginantis laisvės pojūtis!

Enzo plaukų apimtį fiksuojantis šampūnas yra sukur- tas su meile Tavo plaukams ir dideliu dėmesiu parenk- ant ingridientus – visos sudėtinės šampūno dalys yra organiškos ir natūralios. Atrinktos tik tos medžiagos, kurios 100% naudingos tiek plaukui, tiek galvos odai.

Pasirūpink savimi – suteik natūralios meilės plaukams ir be didesnių pastangų užkariauk kievieną naują dieną!

Vyriškas šampūnas.

Vyrams, kaip ir jų plaukams, reikia tvirtumo. Šampūnas gausiai putoja, švelniai plauna, nedirgina galvos odos, nesukelia niežulio ar pleiskanojimo.

Plaukus stiprinanti ir odą drėkinanti priemonė išsiskiria maloniu, gaiviu aromatu. Žvilgantys, sveiki, stiprūs plaukai – štai ko iš tiesų nori vyrai.

Vyriško šampūno sudėtyje esantis bambukų ekstrak- tas gaminamas iš jaunų šio augalo ūglių, kuriuose yra daugybė aminorūgščių ir mikroelementų, itin naud- ingų plaukams, odai. Antibakterinių ir antiseptinių savybių – tai tobula plaukus stiprinanti medžiaga.

Skatina plaukų augimą, palaiko normalią odos pH, saugo ją nuo išsausėjimo.

Vaikiškas šampūnas kūno prausiklis

Vaikiškas prausiklis yra pradžių pradžia.

Viskas prasidėjo nuo to, kai tėtis nusprendė sukurti plaukų ir kūno priežiūros liniją savo sūnui. Surenkant viską, ką gamta gali duoti, jis sukūrė prekės ženklą, kurį sudaro pilna plaukų ir kūno priežiūros produktų linija. Prekės ženklas yra pavadintas jo sūnaus vardu ir sukur- tas visai šeimai. Su nuostabia davimo idėja šeimai visa, kas geriausia. Enzo linijos paslaptis yra unikali harmonija tarp gamtos lobių ir mokslo pažangos kiekviename buteliuke. Tai yra dovana sūnui ir visai šeimai nuo tėčio. Būtent šis produktas, jo akivaizdi nauda sūnui, lengvas ir gaivus kvapas – įkvėpė kurti. To pasekoje šiandiena didžiuojamės visa produktų linija kurioje net ne viena dešimtis produktų.

Vaikiškas prausiklis – švelnus, kaip mamos apkabini- mas.Malonus ir saugus naudoti. Tinka kasdienai nuo pat pirmųjų maudymosi akimirkų.

Gelis švelniai plauna jautrią vaiko odą ir plaukus, nedirgi- na ir nesausina. Mamos juo taip pat gali prausti veidą bei kitas jautrias odos vietas – natūralaus ir neutralaus kvapo prausiklis nesukelia alergijos.

Sudėtyje esantys sviestmedžio ir kokosų sviestai efektyviai maitina ir ramina odą – panašiai tik mama moka nuraminti kūdikį. Kokosų sviestas, kaip drėkiklis, puikiai minkština plaukus. Tai vitaminų A ir E šaltinis. Ir net šiandiena, daugiausiai metų skaičiuojantis produktas – vis dar yra pirma meilė ir priminimas kur ir kaip viskas prasidėjo.

Sudėtyje neturi: Parabens, Petrolatum, Pegs, Pg & Bbg, Edta, Synthetic Fragrance, Artificial Colorants

Naujausi straipsniai

Apie mus

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Meniu