1. Pradžia
  2. News
  3. Gera plaukų ir kūno priežiūra – kaip susidoroti su riebiu plaukų ir odos tipu?

Gera plaukų ir kūno priežiūra – kaip susidoroti su riebiu plaukų ir odos tipu?

Riebus plaukų ir odos tipas gali sukelti nemažai problemų, tokių kaip spuogai, per didelis prakaitavimas ir riebalų perteklius. Tačiau yra keletas patarimų, kaip susidoroti su šiuo plaukų ir odos tipu ir jį palaikyti sveiką:

Plaukų priežiūra – riebi plaukų tipas dažnai susijęs su riebalų pertekliumi ir greitu riebalų susidarymu. Tinka rinktis šampūnus ir kondicionierius skirtus būtent šiam odos tipui. 

Riebi galvos oda dažnai yra susijusi su padidėjusia riebalų gamyba, kuri gali sukelti spuogus, pleiskanas ar kitas odos problemas. Štai keli patarimai, kaip kovoti su riebia galvos oda:

  • Reguliariai plaukite plaukus šampūnu, kuris tinka jūsų odai. Venkite per dažno plovimo, nes tai gali pabloginti situaciją.
  • Venkite reguliariai liesti savo veidą ir galvą rankomis, kad nebūtų pernešamos papildomos bakterijos ir nebūtų sukeli spuogai.
  • Venkite pernelyg daug streso ir stenkitės laikytis sveiko gyvenimo būdo, kuris apima tinkamą mitybą, fizinį aktyvumą ir pakankamą miegą.
  • Venkite pernelyg riebių produktų, kad nebūtų padidinta riebalų gamyba.
  • Jei jūsų problema išlieka ar pasunkėja, kreipkitės į dermatologą, kuris galės patarti jums tinkamą gydymą.

Naujausi straipsniai

Apie mus

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Meniu