Rekomendacija grožio salonams: Kodėl verta dirbti su Enzo_Organic

Tvarumas ir kokybė viename. Enzo_Organic supranta, kad grožio salonai nori pasiūlyti savo klientams tik geriausius produktus. Mūsų produktai gaminami iš natūralių ir ekologiškų ingredientų, be parabenų ir sintetinių kvapų, todėl jie yra saugūs ir švelnūs tiek odai, tiek aplinkai. Naudodami Enzo_Organic produktus, jūs ne tik rūpinsitės savo klientų sveikata ir grožiu, bet ir prisidėsite prie aplinkos saugojimo.

Kūno ir plaukų priežiūra: ENZO paslaugos grožio salonams.
Savo salonui ieškote išskirtinių produktų, kad galėtumėte pasiūlyti klientams tik tai geriausią? ENZO pristato unikalią kūno ir plaukų priežiūros liniją, sukurtą specialiai jūsų grožio salono poreikiams. Mūsų asortimente rasite platų pasirinkimą drėkinamųjų kremų, eliksyrų ir stiprių serumų, skirtų atgaivinti ir paryškinti jūsų klientų grožį. Be to, pasinaudokite mūsų naujausiomis paslaugomis, tokiomis kaip inovatyvi 5D ritualo procedūra, kuri suteiks jūsų salonui ypatingą pranašumą. Leiskite ENZO kosmetikai praturtinti jūsų paslaugų asortimentą ir leiskite savo klientams patirti tik tai geriausią. Sužinokite daugiau apie mūsų bendradarbiavimo galimybes ir pradėkite siūlyti savo klientams tai, ko jie verti.

Prekės ir paslaugos grožio salonams (grožio meistrams)

1. Kosmetikos prekės vitrinai užpildyti.

Užpildykite savo lentynas su ENZO_Organic

Grožio salonuose svarbiausia yra ne tik kokybiškos paslaugos, bet ir patrauklūs, klientų pasitikėjimą pelnantys produktai. ENZO_Organic siūlo platų asortimentą aukščiausios kokybės, natūralių produktų, kurie padės jūsų salonui išsiskirti ir uždirbti daugiau.

Profesionali ENZO kosmetika Jūsų salono klientams. Suteikiame dar daugiau galimybių grožio salonams – nuo šiol ne tik naudokite ENZO kosmetikos prekes savo salone, bet ir jas parduokite. Mūsų produktai yra patrauklūs, estetiški ir natūralūs, todėl puikiai tinka tiek kasdieniniam naudojimui, tiek pardavimui.

Ypatingai geri pasiūlymai perkant pagal mūsų paruoštus ir sukurtus planus – planai pritaikyti kiekvienam meistrui: pradedančiam, pažengusiam ir tikram savo srities profesionalui. Pristatome jums planus ENZO kosmetikos prekėms įsigyti. Susipažinkite ir išsirinkite Jums tinkamiausią

2. Masažo mokslai online

Enzo_Organic siūlo masažo mokslus internetu, kurie leis jums ir jūsų komandai tobulėti ir įgyti naujų įgūdžių neišeinant iš salono. Tai puiki galimybė kelti savo darbuotojų kvalifikaciją ir suteikti jiems naujų žinių, kurios padės pritraukti ir išlaikyti daugiau klientų.

Ar norite išplėsti savo grožio salono paslaugų spektrą ir padidinti pajamas?
Sužinokite, kaip tai padaryti išmaniu būdu su mūsų naujais galvos masažo video mokslais, kurie skirti tiek grožio salonų meistrams, tiek salonų savininkams.

3. Litriniai šampunai grožio salonams

Enzo_Organic litriniai šampūnai ir kondicionieriai yra puikus pasirinkimas grožio salonams, vertinantiems tvarumą ir kokybę. Mūsų produktai yra stikliniuose buteliuose, kurie gali būti papildyti iš itin plonų plastikinių pakuočių, sumažinant atliekų kiekį. Kiekvieną kartą papildydami, prisidedate prie medžių sodinimo Lietuvoje, stiprindami savo salono ekologiškumą. Metaliniai dozatoriai užtikrina taupų naudojimą, o natūralūs ingredientai suteikia plaukams sveikatos ir gaivos jausmą. Mūsų produktai ne tik pagerina klientų patirtį, bet ir padeda kurti prabangų, aplinkai draugišką saloną. Šių šampūnų kvapas ne tik malonus jūsų klientams, bet ir kvepia visame salone, sukurdami jaukią ir gaivią aplinką. Klientai dažnai giria šių produktų kokybę ir natūralų kvapą, o tai suteikia salonui ypatingą pranašumą ir komplimentų iš patenkintų klientų.

4.  Atstatomoji plaukų procedūra 5D ritual

Ši programa puikiai tinka visiems grožio meistrams, trokštantiems tobulėti ir augti savo srityje. Atstatomąją 5D ritual programą sudaro 3 video mokymai su profesionalaus plaukų meistro Jurijaus Levčenkovo išsamiais paaiškinimais, kaip tinkamai atlikti procedūrą, kokias kosmetikos prekes naudoti ir kaip pasiekti efektyvų rezultatą. Įsigydami šią procedūrą gaunate ne tik video mokymus, bet ir visas reikalingas kosmetikos prekes šiai procedūrai atlikti. Užtikriname, kad procedūra suteiks nepakartojamo džiaugsmas ne vienai Jūsų klientei, kuri galės džiaugtis nepakartojamu rezultatu. 

Renku muilas internatu

5. Mokymai grožio specialistams
 (Video pamokos grožio meistrams)

Jurijaus Levčenkovo – tikro savo sritites profesionalo, naudingi patarimai ir mokymai grožio procedūroms atlikti. Mokymų tema: kaip teisingai plauti galvą? Kaip užsidirbti iš galvos plovimo? Galvos masažo moksliai ir kt. naudinga informacija. Įsigydami šią programą, gaunate video mokymus su plačiais paaiškinimais apie tai, kaip patenkinti kliento lūkesčius, kad jis dar ne kartą sugrįžtų.

6. Air board plaukų dažymo lentelė

#AirBoard – tai specialiai plaukų dažymui skirta lentelė.
Tai plokščia, (nuo 1 mm storio) lentelė, kurios plotis 13.5 cm., tam, kad būtų galima dirbti su įvairaus pločio folijomis. Galima pasirinkti lentelės ilgį pagal kliento plaukus. Dažant plaukus ilgaplaukei gali prireikti ir 80cm. ilgio lentelės.

RELJIEFAS
AirBoardXL carbon turi spauzdintą reljiefą. Kas padeda folijai neprilipti prie blizgaus paviršiau. Tai smulkus niuansas, tačiau reikalingas kai atitraukimėji airbord’ą nuo folijos. Pastebėjau, kad kartais prilimpa jei pavoršius visiškai blizgus.

IŠGAUBIMAS
Retai reikalingas dalykas, bet nepakeičiamas konturingo metu. Ar prie labiau išgaubtų galvos zonų. Kai norisi preciziškumo.

Bendradarbiaujame ne tik su grožio salonais ir SPA centrai, bet ir su biurais ir viešbučiais.

Bendradarbiavimas su biuru – palankesnės kainos, pasirašant sutartis ir nemokamas pristatymas Vilniuje. Nuolatinės dovanėlės Jūsų darbuotojams ir naujienos, kurios pasieks Jus greičiausiai.

Higienos prekės biurui – ENZO kosmetikos prekės tai ne tik puiki dovana Jūsų verslo partneriams, bet ir puikus pasirinkimas biuro prekėms. ENZO rankų muilas (rankų prausiklis) turi išskirtinį, lengvą, subtilų poveikį rankoms akimirksniu suteikia švelnumo odai, atgaivina, puoselėja ir gaiviai kvepia visą dieną.

Mumis pasitiki

Meniu