1. Pradžia
  2. News
  3. Kada naudoti plaukų kaukę, o kada kondicionierių?

Kada naudoti plaukų kaukę, o kada kondicionierių?

Plaukų kaukė ir kondicionierius turi skirtingas funkcijas ir paskirtis, todėl atsakymas į klausimą, kada naudoti kaukę, o kada kondicionierių, priklauso nuo individualių plaukų poreikių.

Kondicionierius dažniausiai naudojamas kaip trumpalaikė priemonė, kad pamaitintų plaukus po šampūno naudojimo. Jis padeda sumažinti plaukų pažeidžiamumą dėl šampūno panaudojimo ir apsaugo nuo neigiamo aplinkos poveikio. Kondicionieriaus poveikis trumpalaikis ir netrukus išnyksta.

Plaukų kaukė yra daug intensyvesnė plaukų priežiūros priemonė, kuri gali suteikti gilesnį maitinimą ir drėkinimą plaukams. Taip pat, atsižvelgiant į kaukės sudėtį, ji gali padėti atstatyti ir stiprinti plaukus. Plaukų kaukė turi ilgesnį poveikį nei kondicionierius, ir rekomenduojama ją naudoti mažiausiai kartą per savaitę.

Todėl, jei jūsų plaukai yra labai sausi, pažeisti arba reikia giliaus maitinimo, geriau rinktis plaukų kaukę. Jei jūsų plaukai yra sveiki ir tik reikia trumpalaikio drėkinimo, tada geriau rinktis kondicionierių. 

Naujausi straipsniai

Apie mus

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Meniu