1. Pradžia
  2. News
  3. Kaip ir kokiems plaukams rinktis šampūną?

Kaip ir kokiems plaukams rinktis šampūną?

Kaip ir kokiems plaukams rinktis šampūną? Riebiems, sausiems ar ir tokiems, ir tokiems? JOKIEMS

Dažnai mano klienčių užduodamas klausimas. Visų pirma, šampūnas yra skirtas išvalyti galvos odą ir prie jos susiriebalavusiems plaukams, o ne drėkinti plauką. Todėl visuomet pabrėžiu, kad “neskalbkite kojinių” ant galvos. Plauname tik šaknis, nes putos, kurios nubėga per plaukų ilgį, jiems pilnai to užtenka, nes galai, kaip taisyklė ir taip yra sausi iš savęs. O šampūnai visi daugiau ar mažiau sausina plauką. Jie nėra skirti drėkinti, jie yra skirti išplauti galvos odą. Nei kaina, nei brand’as, nei buteliuko spalva nėra rodiklis. Rodiklis yra jūsų galvos oda, kuri parodys, jums tinka šampūnas ar ne.

Taip pat dažnai girdžiu, kai klientė sako- man netinka šampūnas, bet aš išsibaigsiu ir tada nusipirksiu naują, nes dabar namie stovi 1l šampūno buteliukas. STOP! Netinka ir dar labiau blogina situaciją, bet pirma išsibaigsiu? Mhm. NE

Padovanokite mamai, draugei arba šiukšliu dėžei. Galų gale, perkant naują produktą, imkite mažesnį kiekį. Kas tinka ar netinka Jums, galbūt kuo puikiausiai tiks ir patiks žmogui, kuriam tą buteliuką padovanosite jį atiduodami.

Atvykus pas mus į @yurysalon pakonsultuosiu ir patarsiu ką pabandyti ir išbandyti. Mano tikslas nėra jus išleisti pilnais maišais, mano tikslas yra Jums palengvinti gyvenimą bent plaukų srity, kur atrasite Jums tinkamą produktą.

Mūsų meistrai siūlo vieną iš trijų @enzo_organic_lietuva šampūnų. T.y. Argan Shampoo, Color Shampoo arba Volume Shampoo. Argano šampūnas yra puikus dažniems galvos plovimams, dažytiems plaukams šampūnas idealiausiai tinka sodrių spalvų savininkėms ir apimties suteikiantis šampūnas puikiai tiks trumpaplaukėms su labai plonais plaukais.

Meistrė, Gintarė @gintaredam

Naujausi straipsniai

Apie mus

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Meniu