1. Pradžia
  2. News
  3. Kaip tinkamai pasirūpinti plaukais atostogų metu?

Kaip tinkamai pasirūpinti plaukais atostogų metu?

Atostogos yra laikas, kai keliaujame, poilsiuojame ir praleidžiame laiką lauke – tai reiškia, kad mūsų plaukai yra daugiau nei paprastai veikiami neigiamų veiksnių, tokių kaip saulė, UV spinduliai, dulkės, drėgmė, sūrus vanduo ir chloras. Štai kelios rekomendacijos, kaip tinkamai pasirūpinti plaukų priežiūra atostogų metu:

1. Naudokite SPF plaukų apsaugą – kai plaukai yra veikiami saulės, jie tampa sausi ir trapūs. Naudoti kokybiškus plaukų apsaugos produktus yra svarbu. Parduotuvėse yra daug variantų, mes siūlome Enzo_Organic purškiamą kondicionieriu su apsauga nuo karščio. 

2. Naudokite plaukų apdangalus – skrybėlės, kepurės ir skaros yra puikios pagalbininkės siekiant apsaugoti savo plaukus nuo saulės spindulių.

3. Nuplaukite druskas ir chlorą – jei plaukai dažnai mirksta druskingame vandenyje arba baseine, geriausia po to nuplauti juos švariu vandeniu. Po to, rekomenduojama plaukus užpildyti kondicionieriumi, kuris padės atstatyti plaukų struktūrą.

4. Nenaudokite plaukų tiesinimo prietaisų – naudojant plaukų tiesinimo įrankius, juos dar labiau žalojate dėl to ypač gerai jų atsisakyti atostogų metu.

Atostogų metu mūsų plaukai kenčia daugiau nei paprastai, o pažeidimų atstatymas yra sunkus procesas, todėl geriau vengti pažeidimų ir naudoti aukštos kokybės apsauginius produktus, pvz., kondicionierius, kaukes, apsaugą nuo karščio, kad apsaugotumėte plaukus nuo UV spindulių, drėgmės ir kitų neigiamų aplinkos veiksnių.

Naujausi straipsniai

Apie mus

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Meniu