1. Pradžia
  2. News
  3. Kodėl Enzo-Organic sodina medžius?

Kodėl Enzo-Organic sodina medžius?

Kodėl medis?

Kada tai prasidėjo?

Didžiąją dalį vaikystės aš praleidau Druskininkuose. Būtent ten aš ir pamilau pušis. Taip pat pamilau ir Druskininkų pušyną. Dėl erdvės jausmo. Kai esi šiuose Šiaurės miškuose Tu matai erdvę, saulę, užuodi samanas, gaivą. Vaikui esant šie miškai savi, platūs. Nėra minties, kad pasiklysi. Ten saugu, jauku. Jaučiausi laisvas.

Pirmas medis.

Savo pirmąjį medį mes sodinome su Tėčiu. Jis pasodino kiekvienam vaikui po medį.

Savo medžiu aš didžiavausi. Jis užaugo didelis, užaugau ir aš. Taip aš supratau, kad myliu mišką.

Kaip berniukui, man visada patikdavo įlipti į pušis ir jose sėdėti, žiūrėti į tolį.

Taigi, šiuo metu turiu Euro Organic natūralius produktus. Enzo produktai dažnai man primena pušyno kvapą.

Viskas susiję. Nuo to laiko, kai aš myniau medinį dviratį per visą Lietuvą, man intuityviai kilo mintis, kurią užrašiau savo lentoje:

“PAKEISTI LIETUVOS GROŽIO SALONŲ PLOVIMO ĮPROČIUS”

Mes turime 1L puikius šampūnus ir kondicionierius, kuriuos naudojame grožio salone plaunant klientams galvas. Kasdien girdime komplimentus:

Kas čia taip skaniai kvepia?

Koks minkštas…

kokia čia priemonė?

Taigi, mintis pasidalinti su kitais grožio salono meistrais klientų jau išliaupsintu šampūnu.

Tačiau, ką gi aš galiu duoti daugiau?

Supratau, kad galiu duoti mokslus video formatu apie tai kaip teisingai atliekamas galvos masažas. Šios paslaugos Lietuvoje nėra. Visad norėjau tai padaryti.

Vėliau dalyvaujant BNI klube aš sutikau “Myliu mišką” organizaciją ir joje pamačiau sutvarkytą struktūrą kuri aiškiai nusako kaip galima sodinti medžius. O juk medį sodinti aš visad norėjau.

Man tai ilgalaikė vertybė.

Taip pat, neseniai važiavau į Tauragę mokytis kaip sodinti medžius. „Myliu mišką” pasodino 1500 medelių. Čia aš vėl supratau, jog aš kilęs iš Tauragės, o dabar čia sodinu medelį. Visi ženklai susidėjo į vietą. Aš visada sakau: susitvarkyk save, tuomet namus, savo aplinką, miestą, šalį, planetą… Tai mano iššūkis nešti naudą, ne tik Sau, bet ir aplinkai. Grįžus į Vilnių mes kartu su Gintare pasodinome pirmas medelių sėklas. Subraižiau planą ant lentos. Ir nusprendžiau, kad mes visi kartu galime ne tik turėti gerą produktą Enzo Organic, bet ir kartu rūpintis savo šalies aplinka sodindami jai medžius, kurie liks ateinančioms kartoms. Nuo kiekvieno litro šampūno, bus pasodintas medelis. Tai įnašas kurti geresnę aplinką kartu. Jaustis naudingu šiai žemei.

  

Dėkoju,

Jurijus (YURY LEVCHENKOV)

Apie myliu mišką, jo projektą ir nuostabius žmones skaitykite čia: https://myliumiska.lt 

Naujausi straipsniai

Apie mus

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Meniu