1. Pradžia
  2. News
  3. Kokiems plaukams tinka ENZO Deep Repair Mask

Kokiems plaukams tinka ENZO Deep Repair Mask

Klientės, kurios bandė ir naudoja šią plaukų kaukę, žino jos veikimą, naudojimo būdus, efektyvumą, sudėtį, koks nuostabus kvapas bei konsistencija yra, tad šį kartą praleisiu visa tai.
1 iš 10 pirkėjų būna pasako, kad nepatinka, nes netinka.
NETIKIU.
Galimai čia slepiasi vienas niuansas- nemoki išsiplauti galvos.
Taip, žinau, kad vienas ar kitas Enzo produktas tikrai netinka mano plaukams ar klientėms, bet ne kaukė. Ji tinka visiems!
Mano plaukai ir galvos oda yra buvę visokiose kondicijose, ilgiuose, dažymuose ir nedažymuose, ir kame tik nori. Tryniau ir netryniau į galvos odą, skalavau ir neskalavau nuo plaukų.
Tad sakau, kad būtent ši plaukų kaukė tinka visiems! Vaikams, paaugliams, vyrams, moterims.
Kaukė neriebaluoja bei neapsunkina galvos odos. Galit nors ir pusę indelio užsidėti.
Galvos plovimas nėra aukštoji matematika. Prieš dedant kaukę tiesiog gerai nuskalaukite šampūną. Jei atrodo, kad jau gerai išskalavote, paskalaukite dar truputį. O tada mėgaukitės #enzodeeprepairmask ritualais vonioje, duše ar pirtyje!
Jūsų meistrė

Naujausi straipsniai

Apie mus

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Meniu