ENZO – kosmetika, kurią įvertins kiekvienas restorano savininkas. Mūsų rankų skystas muilas ir kremas ne tik puikiai atrodo, bet ir skleidžia gaivų kvapą, sužavėjusį daugybę klientų. Restoranai ypač mėgsta 1 litro ir 2 litrų talpos indus, kurie ne tik atrodo įspūdingai, bet ir užtikrina ilgaamžiškumą bei patogumą. Leiskite ENZO_Organic kosmetikai pagerinti jūsų restorano įvaizdį ir suteikti išskirtinę patirtį jūsų lankytojams.

Kodėl svarbu pasirinkti kokybišką kosmetiką Jūsų restoranui?

Rūpindamiesi savo svečiais, pasirūpinkite ne tik Jų skaniu maistu, maloniu aptarnavimu, ne mažiau svarbi yra abejingų nepaliekanti rankų priežiūros kosmetika kosmetika restoranams turi, visų pirma, išsiskirti kokybe ir Jūsų klientui suteikti daug malonių akimirkų ją naudojant. Kiekviename tuoleto kambaryje sau vietą turi rasti rankų prausiklis, rankų kremas. Rūpinkitės Jūsų svečiais!

Ar žinojote, kad apie 80% jūsų klientų prieš maistą plauna rankas?

Tai svarbus jutiminis procesas, kurio metu kokybiškas rankų prausiklis gali palikti ilgalaikį įspūdį. Užtikrinkite, kad jūsų svečiai mėgautųsi ne tik maistu, bet ir kiekviena akimirka jūsų restorane. ENZO – kai kiekviena detalė svarbi.
Subtilumas, lengvumas, rūpestis, rankų odos gaivumas ir minkštumas, nostalgiškai malonus ir jaukus kvapas – tai ypatinga meilė rankoms, kurią jausite kiekvienakart panaudojus Enzo rankų prausiklį.
Tai skystos masės ekologiškas, ypač saugus naudoti rankų prausiklis. Enzo skystas muilas subtiliai putoja, jį malonu įtrinti, įmasažuoti tarp delnų ir ypač lengvai nusiplauna. Subtilus rezultatas jaučiamas jau po pirmo naudojimo! Koks?

Ar žinote, kad rinkoje nėra pilnos rankų plovimo instrukcijos? 

Taip, tai tiesa. Ir faktas yra toks: per karantino laikotarpį atlikome tyrimus ir užfiksavome faktą, kad trūko vieno teisingo rankų plovimo judesio pilnai instrukcijai.
Specialiai tam nupiešiem ir pridėjom papildomą paveikslėlį į naują instrukciją.
Dabar galite įsigyti vienintelę ir pilną rankų plovimo instrukciją, atspausdintą ant kieto pagrindo su lietuviškais paaiškinimais.

NERUDIJANČIO plieno, sieniniai muilo laikikliai

Papuošk savo verslo klasės erdvę įsimintina luxury kokybe!

Tavo verslui esame paruošę itin solidų ir klientų vertinamą pasiūlymą – išskirtinius, rūpesčiu, jaukumu, rafinuotumu bei elegancija dvelkiančius kūno priežiūros produktus vonios kambariui + jiems derančius solidžius laikiklius.

Produktai puikiai integruojasi ypatingos estetikos ir solidumo interjeruose: salone, apartamentuose, viešbutyje, svečių namuose, butike, pobūvių erdvėje, ofise, studijoje, privačiame kabinte ir kt.

Sieniniai nerudijančio plieno laikikliai

Kosmetika rankų priežiūrai

enzo_bendradarbiaukime

Bendradarbiaujame ne tik su grožio salonais ir SPA centrai, bet ir su biurais ir viešbučiais.

Bendradarbiavimas su biuru – palankesnės kainos, pasirašant sutartis ir nemokamas pristatymas Vilniuje. Nuolatinės dovanėlės Jūsų darbuotojams ir naujienos, kurios pasieks Jus greičiausiai.

Higienos prekės biurui – ENZO kosmetikos prekės tai ne tik puiki dovana Jūsų verslo partneriams, bet ir puikus pasirinkimas biuro prekėms. ENZO rankų muilas (rankų prausiklis) turi išskirtinį, lengvą, subtilų poveikį rankoms akimirksniu suteikia švelnumo odai, atgaivina, puoselėja ir gaiviai kvepia visą dieną.

Mumis pasitiki

Meniu