ENZO – kosmetika viešbučiams, kurių vertybė yra tvarumas ir organiškumas. Mūsų natūralių ingredientų produktai sukurti atsižvelgiant į viešbučių poreikius, ypatingai dėmesį skiriant dušui ir kriauklei. Vietoje mažų mėginukų, siūlome didesnius, 500 ml talpos produktus, kurie gali būti papildomi, taip sumažinant atliekų kiekį.
Viešbučiai gali pasirinkti mūsų elegantišką stiklo tarą ir naudoti ją savo vonios kambariuose ar net baseinuose. Be to, mūsų produkcija puikiai tinka prekybai jūsų SPA centruose ar Pardavimų Lentynose. Atraskite, kaip ENZO_Organic kosmetika gali padėti jums sukurti išskirtinę patirtį jūsų svečiams, remiant tvarumą ir kokybę.

Kosmetika viešbučiams
muilas-klinikoms

Kosmetika viešbučiams

Neabejotinai, ko gero, visi viešbučiai, SPA centrai ar savo “gerą vardą” turinčios klinikos ir sveikatingumo centrai, rūpinasi, kad Jų svečiai naudotų tik kokybišką kosmetiką – nuo profesionalių, be parabenų, sintetinių kvapų ar dažiklių, rankų muilo iki kosmetikos visam kūnui.

ENZO – natūralios kosmetikos prekės Internetu.

Viešbučio kosmetika – ENZO pristato modernioje laboratorijoje, aukščiausios kokybės kosmetikos prekes: rankų muilas / rankų losjonas – puikus pasirinkimas kiekvienam viešbučiui ar restoranui. Juk kas gali būti svarbiau nei švarios ir švelnios rankos?

 

Rankų muilas – šio produkto gamybai yra naudojami organiniai ingredientai, kas leidžia kosmetikos prekėmis naudotis netgi vaikams jau nuo pirmųjų maudymosi akimirkų.

ENZO rankų prausiklis dėl ypatingo, išskirtinio, ypač malonaus kvapo ir įsimintino efekto – rankų minkštumo, jaukumo ir lengvumo – skystą muilą įsimylės kiekvienas!

Skystas muilas parduodamas įvairios talpos buteliukuose – nuo 250 ml iki 1 l. Skystas muilas parduodamas pakuotėse su dozatoriumi, o taip  pat turime ir buteliukų papildymų, kuriuos drąsiai galite pirkti, norėdami papildyti Jūsų jau įsigytus skysto muilo buteliukus ir pasirūpinti gamtos tvarumu.

sampunas-spa-centrams
kosmetika-klinikoms

Kosmetika viešbučiams – tai ne tik rankų muilas, bet ir plaukų šampūnai (plaukų šampūnai vyrams, plaukų šampūnai moterims ir netgi plaukų šampūnai vaikams), taip pat: dušo gelis – kūno prausikliai, kurie tinkami naudoti visai šeimai.

Pirkdami kosmetiką viešbučiams,  ne tik gaunate kokybiškus produktus iš organinių ingredientų, bet ir prisideda prie Lietuvos ateities – nuo kiekvieno parduoto 1 l šampūno bus pasodintas medis. 

sampunai-moterims

Kodėl svarbu pasirinkti kokybišką kosmetiką Jūsų viešbučiui?

Rūpindamiesi savo svečiais, pasirūpinkite ne tik Jų saldžiu miegu, skaniais pusryčiais ar maloniu aptarnavimu, ne mažiau svarbi yra abejingų nepaliekanti kūno priežiūros kosmetika kosmetika viešbučiams turi, visų pirma, išsiskirti kokybe ir Jūsų svečiui suteikti daug malonių akimirkų ją naudojant. Kiekviename vonios kambaryje sau vietą turi rasti plaukų šampūnas, plaukų kondicionierius ir dušo gelis. Rūpinkitės Jūsų svečiais!

Kosmetika

Nerudijančio plieno sieniniai laikikliai

enzo_bendradarbiaukime

Bendradarbiaujame ne tik su grožio salonais ir SPA centrai, bet ir su biurais ir viešbučiais.

Bendradarbiavimas su biuru – palankesnės kainos, pasirašant sutartis ir nemokamas pristatymas Vilniuje. Nuolatinės dovanėlės Jūsų darbuotojams ir naujienos, kurios pasieks Jus greičiausiai.

Higienos prekės biurui – ENZO kosmetikos prekės tai ne tik puiki dovana Jūsų verslo partneriams, bet ir puikus pasirinkimas biuro prekėms. ENZO rankų muilas (rankų prausiklis) turi išskirtinį, lengvą, subtilų poveikį rankoms akimirksniu suteikia švelnumo odai, atgaivina, puoselėja ir gaiviai kvepia visą dieną.

Mumis pasitiki

Meniu