1. Pradžia
  2. News
  3. Kosmetikos produktų tvarumo sertifikavimas Europoje

Kosmetikos produktų tvarumo sertifikavimas Europoje

Kosmetikos produktų tvarumo sertifikavimas Europoje. Vienas iš gerai žinomų sertifikatų yra COSMOS standartas. COSMOS standartą valdo ne pelno siekianti, tarptautinė ir nepriklausoma asociacija, įsikūrusi Briuselyje, COSMOS-standard AISBL. Steigėjai yra BDIH (Vokietija), Cosmebio (Prancūzija), Ecocert (Prancūzija), ICEA (Italija) ir Soil Association (JK).
COSMOS standartas apibrėžia kriterijus, kuriuos turi atitikti įmonės, siekdamos užtikrinti vartotojams, kad jų produktai yra tikrai ekologiški arba natūralūs, pagaminti pagal aukščiausius įmanomus tvarumo praktikos standartus. Norint gauti produkto ar žaliavų sertifikatą, COSMOS nustato kriterijus pagal COSMOS standartą ir įgalioja patvirtintas sertifikavimo įstaigas mažmeninės prekybos produktų ir žaliavų sertifikavimui. Jie turi 12 įgaliotų sertifikavimo įstaigų, esančių Europoje, Australijoje ir Azijoje, kurios siūlo pasaulinį COSMOS sertifikavimą.
Kitas paminėtas sertifikatas yra NATRUE standartas, kuris skirsto leistinas medžiagas į tris kategorijas: natūralios medžiagos, natūraliai identiškos medžiagos ir išvestinės natūralios medžiagos. Jis draudžia naudoti genetiškai modifikuotus organizmus (GMO), ir sertifikavimui būtina, kad visi produktai atitiktų Kosmetikos reglamentą (EB) Nr. 1223/2009.
Reikia pažymėti, kad kiekvienas sertifikatas turi savo standartų ir reikalavimų rinkinį, todėl svarbu juos ištirti ir suprasti prieš pradedant sertifikavimo procesą. Taip pat rekomenduojama konsultuotis su reguliavimo konsultantu arba tiesiogiai su sertifikavimo įstaiga dėl išsamių nurodymų.

Naujausi straipsniai

Apie mus

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Meniu