1. Pradžia
  2. News
  3. Kūno prausiklis ir jo privalumai

Kūno prausiklis ir jo privalumai

🛀🏽 Būtent ryte įvairūs faktoriai lemia, kaip pasiruošiame likusiai dienai, kiek jaučiamės laimingi, užtikrinti ir pozityvūs. Rytinis dušas yra vienas svarbiausių visos dienos ritualų, pasiruošimas veiksmui, čia yra startas, čia esi Tu!

Išsilaisvink kiekvieną rytą – patirk malonumą būti savimi nuo pirmų minučių vonios kambaryje su Enzo dušo prausikliu!

Atgaivik kūna ir sielą, tai tavo įkvepiantis dušo kabinos čempionas!

#EnzoShowerGel Kelioninė – 30 ml. talpos pakuotė. Jei jau prabusti kažkuriame pasaulio krašte, tai tik jaučiantis savimi! Leiskite sau namuose patiriamą užtikrintumą, gaivą, dienos gero starto nuojautą pasiimti kartu, kad ir kur keliautumėte!

#EnzoShowerGel esantis natūralių eterinių aliejų mišinys, prausimosi metu atgaivina ne tik kūną, bet ir sielą, atpalaiduoja, palengvina kvėpavimą. Norisi praleisti daugiau laiko vonios kambaryje. Ypač gerai pavasariniu žydėjimo laikotarpiu ar tiesiog peršalimų sezono metu ir žinoma kiekvienai dienai, visai šeimai.

Itin gausus putojimas, kuris maloniai ir jaukiai liečiasi su kūnu, o sproginėjantys charizmatiški purslai sukuria žaismingą nuotaiką!
Enzo kūno prausiklį galite naudoti tiek duše, tiek vonioje ar kubile!
Kodėl?
Prausiklio sudėtyje esantis putoklis efektingai veikia vandenyje ir sukuria vonios putų efektą, o naudingos medžiagos gaivina, švelnina, išlengvina Jūsų kūno odą. Dėl šių priežasčių ypač lengvai galite pasiruošti SPA centro kokybės vonią savo namuose! Tinka visai šeimai.

🧘‍♀️ Kaitinimasis pirtyje yra vienas seniausių odos valymo būdų. Prakaituojant oda išsivalo ir tokiu būdu yra pašalinamos pasenusios odos ląstelės.

Po pirties pirmiausia rekomenduojama nusiprausti duše, todėl labai svarbu pasirinkti tinkamą kūno prausiklį. Išvalyta oda tarsi kaip kempinė sugeria tai kas pirmiausia patenka ant jos, todėl rekomenduojama rinktis natūralius kūno prausiklius.

Enzo Shower Gel kūno prausiklis lengvai ir maloniai pasiskirsto, subtiliai ir žaismingai putoja, švelniai įsigeria į odą, suteikia jai švaros, gaivumo jausmą ir maloniai kvepia. Produktas lengvai ir greitai nusiplauna, drėkina ir maitina odą. Dėl natūralios sudėties tinka visai šeimai!

#EnzoShowerGel kūno prausiklis stiklinėja taroje su metaliniu dozatoriumi.
Puikiai integruojasi ypatingos estetikos ir solidumo interjeruose: namuose, apartamentuose, viešbutyje, svečių namuose ir kt.
Puiki vonios kambario interjero detalė.

🛀🏻 #EnzoShowerGel kūno prausiklyje esanti medaus ekstrakto poveikį pajusite jau po pirmo dušo gelio panaudojimo. Jis stiprina ir aktyvina teigiamus odos procesus, padeda išlaikyti sveiką bei jaunatvišką odą.

🦶🏻 Pėdų masažas namuose – paprastas ir malonus su Enzo Shower Gel.

Holistinės medicinos atstovų teigimu, pėdose gausu įvairių taškų, kurie itin reikšmingi mūsų sveikatai.

Sudėję pėdas vieną šalia kitos galime pamatyti savo kūno veidrodį. Pėdas ekspertai dalina į kelias dalis: dalis po pirštais – tai galva, kaklas, pečių linija; ties vieta, kur baigiasi pėdų pagalvėlės – diafragma; kur matomas pėdos įlinkimas – liemens linija; iki padikaulio vidurio einanti linija – pilvas, ir t.t. Dešinioji koja yra mūsų dešinė kūno pusė, o kairioji – kairė kūno pusė.

Nuo seno įvairiose kultūrose tikima, kad pėdų masažas teigiamai veikia kūno organus. Ir, nors, holistai tvirtina, jog pasidaryti pačiam pėdų masažą namų sąlygomis yra sudėtinga – atsipalaiduokite ir mėgaukitės:

– pagal pajutimą pamasažuokite pirštus, pratrinkite juos tarp rankų pirštų,
– paspaudinėkite visas pėdos pagalvėles,
– sukamaisiais judesiais pereikite per kulną, tarsi pašildykite jį tarp delnų,
– pakutenkite, patapšnokite per visą pėdos ilgį, netgi į mažiau jautrias pėdos vietas paspaudinėkite gniaužiamais judesiais, tik atsargiai su ilgesniais rankų pirštų nagais.

Skirtumą tikrai pajusite. Prisiminkime ir palepinkime savo pėdas atidesniu dėmesiu ir meile, juk jos yra mūsų tvirto stovėjimo ant žemės ir judėjimo pamatas.

#EnzoShowerGel galite naudoti bet kuriuo paros metu, tiek, kiek Jums atrodo reikalinga norint atgaivinti savo sielą ir kūną. Be to, sudėtyje esantis putoklis bei kiti prausiklio komponentai yra ekologiški, draugiški gamtai, todėl saugiai ir maloniai naudotis dušo prausiklio privalumais, pavyzdžiui, gausiu, maloniu putojimu, gali ir suaugę, ir vaikai.

🌲 Išskirtinis kvapas. Pušų spyglių aromatas – lyg gaivus vėjo gūsis pušyne jaukiai užpildo Jūsų vonios kambarį ir išlieka ilgai po rytinio dušo naudojimo kartu su #EnzoShowerGel

#EnzoShowerGel Tvariam vartotojui 🐳
Sukūrėme sistemą, kad vartotojai, kurie vis daugiau domisi tvarumo, etikos, ekologijos ir aplinkosaugos temomis nuo šiol galėtų prisidėti prie pokyčio naudodami savo mėgstamą ENZO Organic kosmetiką be plastiko. O ką jeigu dar ir sutaupysite?

🐠 Būkime pokytis. Grąžinkime vandenynus žuvims.
Plačiau: www.enzo.lt/tvariam-vartotojui/

Naujausi straipsniai

Apie mus

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Meniu