1. Pradžia
  2. News
  3. Linos sėkmės istorija su Enzo_Organic

Linos sėkmės istorija su Enzo_Organic

Susipažinkite su Lina iš Kretingos bei jos sėkme. Lina, Enzo_Organic distributorė. Sužinok kaip visa tai prasidėjo ir kaip jos paslaugų kokybė nužengė į kitą lygį.

Susipažinkite, tai Lina iš Kretingos.  Ji jau 2 metai bendradarbiauja su Enzo_Organic savo grožio salone Kretingoje. Šiandiena aš noriu papasakoti jos sėkmės istorija. Lina grįžo iš Norvegijos, kur įgavo visiskai kitokios kulturos patirtį grožio salonuose nei yra Lietuvoje. Borvegijoje labiau išvystyta kultūra puoselėti plaukus nei čia. Taip pat, stipresnė aptarnavimo kultūra.

KAIP TAI PRASIDĖJO?

Lina grįžo ir iš karto susisiekė su Enzo_Organic, su mumis. Ji sakė ieškanti tikrai švarios ir natūralios, o taip pat veiksmingos kosmetikos. Sakė pastebėjusi, kad Enzo_Organic atitinka šiuos standartus. Lina ieškojo kažko novatoriško, ieškojo naudos savo klientui, kad jis išbandęs – grįžtų vėl. Ji nenorėjo eksperimentuoti, rizikuoti nežinomais ir menkai patikimais kitais prekiniais ženklais. Todėl Lina tiesiu taikiniu kreipėsi į Enzo_Organic.

PIRMAS STARTAS. 

Taigi, Lina pradėjo startuoti nuo mūsų #5Dritual programos su kuria po sunkių plaukų dažymų Lina savo klientėms pamaitindavo plaukus vitaminais ir kitomis plaukui reikalingomis medžiagomis. Būtent tai daro #5D ritual’as. Per trumpą laiką Lina susilaukė ne tik didesnio klientųsrauto, bet ir padidino savo pelną, ką jau bekalbėti kuomet pati pamatai kaip gerai iš tikrųjų veikia Enzo plaukų kaukė #EnzoDeepRepairMask.

Kalbanti lentyna. 

Taip Lina tapo ne tik 5D ritual papildomos paslaugos klientams eksperte, bet ir labai greitai tapo Enzo_Organic produkcijos TOP pardavėja savo mieste. Ji greitai praplėtė savo lentynas Enzo_Organic produkcija kuri tirpsta, ji užsako dar ir dar, nes klientų grįžtamumas ir atsiliepimai kalba patys už save.

PLAUKŲ ELIKSYRAS. 

Šiandiena aš pats asmeniškai susitikau su Lina. Mane visada žavėjo jos darbai instagrame, jie visi gražūs, švarūs, blizgantys plaukai traukia akį. Taigi, aš paklausiau Linos kokia yra jos pardavimų paslaptis. Lina iš karto pasakė su klientais nešnekanti apie orą, kalbanti tik apie naudą kliento plaukui. Pabrėžia ką naudoti po sunkių ir plauką alinančių dažymų, tai – Enzo_Oragnic produkcija. Lina daugiausiai parduoda Enzo purškiamą kondicionierių su apsauga nuo karščio. Tik ji šį produktą vadina eliksyru. Visos mano klientės labai patenkintos atsiauginusios sveikus plaukus.

1L DOVANU

Aš šiandiena buvau sužavėtas kaip Lina moka papuošti kosmetikos lentynas. Ji net iš #5D stiklinių butelių padaro nuostabias dekoracijas su sausomis gėlėmis. Tai puošia Enzo_Organic lentyną. Maža to, Lina mums pasiūlė dar keleta klientų todėl aš atsidėkodamas jai padovanojaupačius pirmuosius, iškirtinio dizaino 1L šampūną ir kondicionierių. Juos įsigyjant mes sodiname po 1-ną medį Lietuvoje. Taigi, didžiuojamės Lina ir jos augimu. O kas nori su ja susipažinti, jos instagramas čia: @hairdresser_lina

Naujausi straipsniai

Apie mus

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Meniu