Litriniai šampunai grožio salonams

Enzo_Organic litriniai šampūnai ir kondicionieriai yra puikus pasirinkimas grožio salonams, vertinantiems tvarumą ir kokybę.
Mūsų produktai yra stikliniuose buteliuose, kurie gali būti papildyti iš itin plonų plastikinių pakuočių, sumažinant atliekų kiekį. Kiekvieną kartą papildydami, prisidedate prie medžių sodinimo Lietuvoje, stiprindami savo salono ekologiškumą. Metaliniai dozatoriai užtikrina taupų naudojimą, o natūralūs ingredientai suteikia plaukams sveikatos ir gaivos jausmą.
Mūsų produktai ne tik pagerina klientų patirtį, bet ir padeda kurti prabangų, aplinkai draugišką saloną. Šių šampūnų kvapas ne tik malonus jūsų klientams, bet ir kvepia visame salone, sukurdami jaukią ir gaivią aplinką. Klientai dažnai giria šių produktų kokybę ir natūralų kvapą, o tai suteikia salonui ypatingą pranašumą ir komplimentų iš patenkintų klient

Patarimai grožio salonų meistrams

Kriauklės anatomija

Galvos plovimo zona yra didžiausią įspūdį ir dėmesį pritraukiantys salono centrai.
Kas lemia, jog šios paslaugos tokios sėkmingos?

  1. Kalbėkite švelniai: Pakreipkite savo ir kliento dialogą ta linkme, kuri kviečia juos pasinaudoti papildomomis jūsų salono paslaugomis, tokiomis kaip #5Dritual procedūra arba naująja dažymo paslauga.
  2. Suvaldyk chaosą: Įsitikink, kad visos priemonės, kurių tau reikia – rankšluosčiai, šukos, šampūnai ar kondicionieriai – yra lengvai pasiekiami. Tačiau stenkis paslėpti kitų daiktų laikymo vietas ar sauguklas kuo toliau nuo kliento akių.
  3. Sukurkite komforto zoną: Gulimos kriauklės abra kėdės su atlošais bei kojų atramomis garantuoja visišką atsipalaidavimą, sienos pertvara ar uždanga padeda sulaikyti ir sumažinti triukšmą ir garsus, sklindančius iš kitos ervės.
  4. Leiskite mėgautis visais pojučiais: Pritemdyta šviesa, švelni muzika ar paukšiukų čiulbėjimas, akių kaukė ir kvepainčios žvakės padeda klientui pabėgti nuo dienos streso ir rūpesčių.
  5. Palaikykite švarą: Susitvarkukite po kiekvieno kliento. Išvalykite aptaškytą vandenį ar dažų lašelius prieš naujam klientui sėdant į kėdę.
  6. Visuomet klauskite: Atsukite vandenį, pasiteiraukite kliento, kaip jis jaučiasi, ar jam tinka vandens temperatūra, spaudimas, kokio intensyvumo masažao jam patinka, kai plaunate plaukus šampūnu.

Enzo_Organic tai tvaraus vartotojo rinkinys grožio salonams, kuris apima litrinius šampunus bei kondicionierius.

Šis rinkinys turi daugybę privalumų, kurie padarys jūsų grožio procedūras dar tvaringesnėmis ir ekologiškesnėmis

 ŠVELNIOS RANKOS Meistras aptarnaudamas klientus labai dažnai plauna savo rankas. Būna kad per dieną 10kartų, o kiek per mėnesį? Dažna pasitaikanti problema tai sausėjančios meistrų rankos. Su šiomis priemonėmis Jūs pamiršite kas tai yra.

 3MIN Kondicionierių laikykite vos 3minutes ir nustebsite koks stiprus efektas plaukams. Jau iškarto pajusite kaip greitai jis veikia ir kokie minkšti plaukai. PAGYRIMAI Klientas plovimo kriauklėje dažnai sureguoja į kvapą. Juk Enzo priemonėse nera ‘parfumo’, o kvapas padarytas iš natūralių aliejų. Todėl šių šampūnų gaiva niekad nenusibosta.

PALEPINKITE KLIENTĄ Kai norite šiek tiek palepinti klientą uždėkite kondicionierių plaukams ir išlaikykite ilgiau. Pvz 10-15 min. Pavadinkite savo salono ritualą “Arganų galia” … taip klientas jausis pamalonintas. Gausite dar stipresnį pamaitintų plaukų efektą, o savo laisvą laiką skirsite savo tikslams.

 GAUSIAI PUTOJA Šie šampūnai labai gerai putoja. Dar organic produktų gimimo pradžioje neišgaudavo stipraus efekto. Šie šampūnai pagaminti kitaip. Šaltuoju būdu, todėl jie yra minkšti plovimo ir po plovimo metu.

 ARGANAS Pažiūrėkite kondicionieriaus ingridientų saraša. Jau po vandens eina Arganų aliejus, o tai reiškia kad klietų plaukai akimirsniu prisisotina reikalingų medžiagų ir ypač blizga.

BE Visi produktai pagaminti be SLS, be parabenų, be PEG, be propilenglikolių, be sintetinių kvapiklių, dažiklių ar silikonų. Sukurta tėčio sūnui ir visai šeimai.

 MEDIS Už kiekvieną produkto papildymą mes pasodiname po medį Lietuvoje. Juk kaip gerai kažką palikti po savęs gero, todėl mes rūpinamės ne tik didesniu CO2 pagaminimu, bet ir ateitimi.

Kaip uždirbti iš plaukų plovimo paslaugų?

 Pateikiame pavyzdį, kokia yra vidutinė grąža salonui, kai jis patobulina plaukų plovimo paslaugas.

Esate pasirengę siūlyti išskirtines plaukų plovimo procedūras?

 Susiburkite: Suburkite savo komandą ir aptarkite, kaip reklamuosite savo salono plaukų plovimo paslaugas.

 Paistelkite profesionalę kalbą: Atminkite, kad yra didžiulis skirtumas tarp frazių: „Išplauti plaukus su šampūnu“ ir „Pasinaudoti plaukų maitinamąja procedūra“.

 Paverskite klientus turistais: Kiekvienam naujam klientui derėtų surengti pažintinę kelionę po saloną ir jos metu pristatyti teikiamų plaukų plovimo paslaugų ypatumus.

Plačiau –>

Papildymai

Meniu