1. Pradžia
  2. News
  3. Moteris verta milijono

Moteris verta milijono

ISTORIJA:

Klientės Miss White sėkmės istorija su ENZO_ORGANIC plaukų kauke.

Noriu padėti jums susipažinti su nuostabia istorija apie Enzo Mask. Ši istorija su kliente, kuri naudojo Enzo_Organik kosmetikos produktą, yra tiesiog žavinga. Ji labai mėgsta šią kaukę ir užsisako ją ne tik vieną kartą, bet daugybę kartų ir visada pasiima ją keliaudama. Klientės plaukai yra garbanoti ir ji tiesiog negali gyventi be šios kaukės. Jos meilę Enzo Mask produktui patvirtina ir tai, kad ji nusiperka daugybę šių kaukių ir netgi laiko jas šaldytuve, nes ji dabar gyvena toli, Londone, o mes esame Lietuvoje.

Tačiau tai nėra viskas, ką turėčiau pasakyti apie šią klientę. Ji yra tikras pavyzdys moterims, kurios siekia saviugdos ir nori padėti kitoms moterims tapti sėkmingomis savo gyvenime. Klientės Valentinos White inicijuoja kursus, yra knygos autorė. Tai patvirtina, kad jos sėkmingas kelias yra susijęs su jos ryžtu ir pasiruošimu padėti kitiems. Tai yra nuostabu ir aš tikrai tikiuosi, kad kitos moterys galės pasimokyti iš jos ir taip pat rasti savo kelią į sėkmę!

Jeigu jūs norite išbandyti Enzo_Organik kosmetikos produktus, rekomenduoju kreiptis į Enzo_Organic parduotuvę Vilniuje Dominikonų 3 – V I S K A S Y R A Į M A N O M A Enzo Mask yra tikrai viena iš geriausių pasirinkimų plaukų priežiūrai ir aš tikrai rekomenduoju ją išbandyti!

ATSILIEPIMAS:

O štai kokį atsiliepimą parašė Valentina White mums:

Jei paklaustumėt, kokį vieną daiktą pasiimčiau į negyvenamą salą, tai imčiau ENZO ORGANIC kaukę.

Jums Lietuvoje ten labai gerai, nes galit tiesiog nueiti į YURY saloną Vilniuje ir tiesiog nusipirkti . O aš apsiperku urmu, kad tik nepritrūktų

Kai lieka paskutinis indelis, jau panikuoju , nes visos kitos priemonės mano šiurkštaus lietuviško plauko nepaslepia …

Dėkoju @YuryLevchenkov, už tobuliausią pasaulyje plaukų priežiūros priemonę. Mano kaprizingiems sausiems plaukams ENZO kaukė kaip deimantas ant piršto

PASIEKIMAI:

Valentina White yra išleidusi kursą “Moteris Verta Milijono” ir parašiusi knygą “18 Pinigų Energijos Dėsnių ”

Kviečiu aplankyti https://www.valentinawhite.lt/ svetainę, kur galite užsisakyti kursus ir susipažinti su kliente.

 

Naujausi straipsniai

Apie mus

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Meniu