Plaukai, kaip ir visa kita žmoguje – reikalauja dėmesio. Sveiki plaukai ne tik atrodo gerai, bet taip pat gali padidinti pasitikėjimą savimi ir pagerinti bendrą savijautą. Reguliari plaukų priežiūra, kuri apima šampūno ir kondicionieriaus naudojimą bei kitos plaukų puoselėjimo priemonės palaiko plaukų sveikatą ir žvilgesį.

Ar profesionalios plaukų priežiūros priemonės vyrams ir moterims yra skirtingos?

Visi Enzo_Organic produktai skirti tiek vyrams, tiek moterims. Sudėtis yra švari ir tinkanti kiekvieno galvos odai bei plaukams. Kvapas taip pat tinkantis abiems lytims, yra neutralus, malonus sibiro pušų bei medaus ir citrusų derinys.

Ar galima naudoti įvairias plaukų priežiūros priemones?

Plaukų priežiūros priemonės turi būti tinkamai parinkti profesionalo. Ne visos priežiūros priemonės gerai tinka visiems plaukų tipams, tad geriausia rinktis priemones, kurios yra skirtos jūsų specifiniams poreikiams.

Kokia tvarka naudoti plaukų priežiūros produktus?

Viską pradedame šampūnu tam, kad kruopščiai išvalytume galvos odą bei paruoštume plaukus maitinančiai priemonei. Gausiai išskalavus naudojame kondicionierių arba kaukę – stipresniam maitinimui. Išskalavus gausiu vandeniu naudojame aliejus, apsaugą nuo karščio ar purškiamą, nenuplaunamą kondicionierių.

Kodėl svarbu tinkamai prižiūrėti plaukus?

Gerai prižiūrimi plaukai apima reguliarų odos ir plaukų maitinimą, reguliarų kirpimą ir tinkamų produktų naudojimą. Sausi, trapūs arba riebaluoti plaukai bei galvos oda gali sukelti plaukų slinkimą, pleiskanas ir prastą išvaizdą.

Meniu