1. Pradžia
  2. News
  3. Naujas kelias į sėkmę

Naujas kelias į sėkmę

Naujas kelias į sėkmę: Enzo Hand Wash tapo prabangos preke 

Enzo_Organic Hand Wash yra produktas jau tapęs legendiniu. Šis rankų prausiklis yra toks galingas, kad netgi savininkai, kurie jį naudoja savo verslo erdvėse, susilaukia klientų komplimentų. Tai yra prekė, kuri verta dėmesio.

Mano kelionė. 

Vienoje iš mano kelionių į BNI Vanagas susipažinau su Gabriele Jančaityte – kliente, turinčia advokatų kontorą „STRATEGUM Dargis ir partneriai“ . Ji yra atsakinga už savo klientų gerovę ir nori, kad jie jaustųsi gerai. Tai, ką ji pamatė mano rankose, buvo Enzo Hand Wash. Gabriele netrukus suprato, kad tai yra prekė, kuri yra verta jos VIP klientų dėmesio. Vėliau priėjusi prie manes sako, noriu šito ir atsiunčia man fotografija.

Scena.

Enzo Organic Hand Wash yra gaminamas 500 ml stiklineje taroje, tačiau scenoje aš visada pasirodau su didesne 1L talpa, kad žiūrovai galėtų matyti, kas yra rankose. Tai pradėjo kurti istorijas ir klientai pradėjo užsisakyti šią prekę. Tai ne tik geriausias rankų prausiklis, tai daug daugiau pridėtinės vertės jūsų verslui nei galima įsivaizduoti.

Gabrielė.

Gabrielė buvo drąsi ir nusprendė sukurti savo klientams VIP Enzo Hand Wash 1L pakuotę. Mes sukūrėme specialią pakuotę ir sukūrėme specialų sertifikatą. Kadangi šis prausiklis tapo prabangos preke, kurią turės ne visi, ji tapo Limited Edition preke.

Tai yra istorija apie tai kaip gimė naujas produktas. Enzo Hand Wash yra prekė, kuri turi savo istoriją ir yra verta dėmesio. Tai yra prekė, kuria yra verta mėgautis ir dalintis su kitais. Tai yra prekė, kurią yra verta turėti savo namuose ar ofise.

Dėkoju kelionei už joje sutiktus teisigus žmones ir sukurtus darnius santykius. Dėkoju tiems ką sutikau ir kas inicijuoja progresą. Tiems kas jau žino, kad tai ne tik rankų muilas tai unikalus rankų prausiklis kuriantis pridėtinę vertę.

Naujausi straipsniai

Apie mus

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Meniu