1. Pradžia
  2. News
  3. PAKEISTI LIETUVOS GROŽIO SALONŲ PLOVIMO ĮPROČIUS

PAKEISTI LIETUVOS GROŽIO SALONŲ PLOVIMO ĮPROČIUS

Važiuodamas mediniu dviračiu 8 dienas 661 kilometrą. Aš supratau kaip galiu būti naudingas Lietuvos grožio salonams?

Aš visada suku mintyse: Ką dar aš galiu patobulinti Kuo galiu padėti grožio salonų veiklai? Ko trūksta? Kas gali būti geriau?

Šį kartą aš supratau, kad Lietuvos grožio salonuose, gan silpnoka vieta yra plovimo kriauklės. Kaip nekeista, jose klientas patiria didžiausią atsipalaidavimą ir malonumą. Klientui ir ši STOTELĖ yra labai svarbi. Juk kaskart girdime.. Oi, kokios patogios kriauklės, nespaudžia kaklo. Oi , Kaip gerai atsipalaidavau, norėčiau ilgiau pagulėti. Oho kaip skaniai kvepia Jūsų šampūnas, čia organinis? Labai geras masažas, dėkoju…

Girdėtos frazės tiesa? Vis dėlto aš išskiriu du kliento pojūčius. Tai gera plovimo priemonė, kvepenti, organinė ir nors trumpas galvos masažas.

Taigi aš uždaviau sau klausimą. O su kokiomis priemonėmis plauna klientų galvas kituose grožio salonuose? Su kokiu šampūnu plauti galvą? Kas tinka? Juk ne visada į tai atkreipiame dėmesį. Juk galime išsirinkti tuos produktus kurie mus džiugina ir tuos, kuriuos džiugina klientus. Štai pas mane salone jau daugelį metų plaunama su Enzo-Organic 1no litro šampūnais ir kondicionieriais. Ir kasdiena girdime, oi kaip skaniai kvepia. Aha labai patinka, mano plaukai minkšti ir blizgūs. Žinoma, tai toliau ir įtakoja mūsų salono pardavimus. Juk klientas išbando, lengvai įsigyja produktą sau į namus. Taigi, mano iššūkis sau didelis – pakeisti Lietuvos grožio salonų plovimo įpročius. Tikiu, kad man šiame kelyje pavyks. Bus daug atradimų.

Naujausi straipsniai

Apie mus

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Meniu