1. Pradžia
  2. News
  3. Paroda 2022 RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ 

Paroda 2022 RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ 

Parodose dalyvauja daugybė įmonių teikiančių paslaugas ar produktus todėl tai puiki terpė atlikti rinkos tyrimus, mokytis iš kitų ir prisitaikyti prie vis kintančių rinkos poreikių. Taip pat tai atvira erdvė naujų klientų pritraukimui, komunikacijos plėtrai bei įvaizdžio kūrimui. 

2022m. Enzo_Organic dalyvavo parodoje Rinkis Prekę Lietuvišką vykusią Kaune, Žalgirio arenoje.

Parodos metu pristatėme stiprųjį ketvertą kurį sudaro Argano bei makadamijos aliejų šampūnas, kondicionierius, kaukė bei purškiama apsauga nuo karščio.

Taip pat, parodoje pirmą kartą pristatėme Enzo kūno kremą. Jį atsivežėme tiesiai iš fabriko tad dalyviai turėjo išskirtinę galimybę susipažinti su produktu pirmieji. Tai buvo viena perkamiausių prekių.

Parodai ruošėmės iš anksto, visa komanda buvo pasiruošusi nepriekaištingai. Mūsų misija – supažindinti klientą su produktais, kurie palengvins jų plaukų bei kūno priežiūros rutiną.

Sulaukėme didžiulio susidomėjimo. Mus aplankė ne tik patys ištikimiausi klientai, bet ir distributoriai iš visos Lietuvos.

Dėkojame visiems mus aplankiusiems bei sakome iki greito 2023m. parodoje.

Naujausi straipsniai

Apie mus

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Meniu