1. Pradžia
  2. Partneriams

Partneriams

Šioje paskyroje Jūs rasite pasiūlymus mūsų partneriams. Joje dalyvauja tik registruoti ir patvirtinti nariai.

Kaip tapti partneriu? Susisiekite su mumis. 
Partneris gali tapti jei Tu: profesionalus stilistas, blogeris, pardavėjas, ofisas, restoranas, viešbutis, parduotuvė.

Kosmetika GROŽIO SALONAMS

1. Ar mėgstaite darbą su klientais ir trokštate pridėti vertės jų gyvenimui? Ar esate progresyvus ir ieškote nuolatinių naujovių?

Tada Enzo_Organic – tai būtent jums! Tai ne tik produktas, kuris sulaukia tūkstančių komplimentų, bet ir viskas, ko jums gali prireikti, norint sėkmingai dirbti grožio industrijoje. Mūsų produktas gimė grožio salone ir atsinešė su savimi ne tik gero produkto reputaciją ir klientų meilę, bet ir mokslinius žinių šaltinius.

2. Ar jums patinka darbas su klientais ir jūsų tikslas yra teikti jiems aukščiausios kokybės paslaugas? Ar ieškote nuolatinių būdų tobulinti savo profesinį įgūdžių arsenalą?

Enzo_Organic yra produktas, kuris sulaukia tūkstančių komplimentų. Jis gimė grožio salone ir atnešė su savimi ne tik gero produkto reputaciją, klientų lojalumą, bet ir galimybę mokytis nuo geriausių. Tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori tobulinti savo grožio paslaugas ir auginti savo profesionalią reputaciją.

3. Ar mėgstate kurti grožio pasaulį ir norite pasiūlyti savo klientams kažką išskirtinio? Ar jūsų darbo moto yra pažanga ir nuolatinis tobulėjimas?

Enzo_Organic – tai daugiau nei tik produktas, tai naujos galimybės grožio industrijoje. Tai produktas, kuris sulaukia tūkstančių komplimentų ir jis gimė grožio salone, kartu su moksliniais atradimais, kaip suteikti daugiau vertės savo klientams. Jei ieškote būdų pritraukti daugiau klientų, tobulinti savo paslaugas ir užsitarnauti aukštą reputaciją, mūsų produktas yra jūsų kelias į sėkmę.

Susisiekite: qualityenzolt@gmail.com

Arba:

:

RESTORANŲ OFISŲ VIEŠBUČIŲ svečiams

Sveiki!  Esame Enzo_Organic – tvaraus verslo partneriai, kurie puikiai supranta jūsų įmonės poreikius. Mūsų rankų muilas yra prabangus, tvarus ir puikiai tinkantis jūsų viesbuciams, restoranams ir ofisams.

Papuošk savo verslo klasės erdvę įsimintina luxury kokybe!

Tavo verslui esame paruošę itin solidų ir klientų vertinamą pasiūlymą – išskirtinius, rūpesčiu, jaukumu, rafinuotumu bei elegancija dvelkiančius kūno priežiūros produktus vonios kambariui + jiems derančius solidžius laikiklius.

Produktai puikiai integruojasi ypatingos estetikos ir solidumo interjeruose: salone, apartamentuose, viešbutyje, svečių namuose, butike, pobūvių erdvėje, ofise, studijoje, privačiame kabinte ir kt.

Paperka itin malonus ir įsimenamas kvapas.
Klientai giria, pavyzdžiui, skysto muilo švelnų efektą ir neįtikėtinai malonų, gaivų bei ilgai išliekantį kvapą tiek kambario erdvėse, tiek ant odos.

Patraukia išskirtinė pakuotė.
Stiklinis indas su rafinuotu metaliniu dozatoriumi itin prabangiai ir solidžiai atrodo vonios kambaryje. Dėmesį prikausto itin tvirtas, unikalių aptakių formų dozatorius-kamštukas, jį malonu liesti, lengva dozuoti.

Ypatybės: Paprasta papildyti produktu, stiklinė talpa yra 500ml.

Įspūdį pastiprina specialus muilo laikiklis.
Laikiklis pagamintas iš nerūdyjančio plieno 303 klasės

Susisiekite: qualityenzolt@gmail.com

Arba:

:

Nepavyko rasti.

Meniu