Naturali kosmetika internetu

ENZO – kosmetika Internetu ne tik fiziniams asmenims, bet ir verslui. Bendradarbiaujame su viešbučiais, SPA centrais, grožio salonais ir biurais, teikdami profesionalias, iš natūralių ingredientų pagamintas, kosmetikos prekes Jūsų svečiams ir darbuotojams. Mūsų nuolatiniams partneriams teikiame specialius pasiūlymus,  pasirašome sutartis ir užsakytas prekes Vilniaus mieste pristatome visiškai nemokamai. Sužinokite plačiau apie bendradarbiavimo galimybes ir mūsų išskirtinius pasiūlymus.

Kosmetika viešbučiams
muilas-klinikoms

Kosmetika viešbučiams

Neabejotinai, ko gero, visi viešbučiai, SPA centrai ar savo “gerą vardą” turinčios klinikos ir sveikatingumo centrai, rūpinasi, kad Jų svečiai naudotų tik kokybišką kosmetiką – nuo profesionalių, be parabenų, sintetinių kvapų ar dažiklių, rankų muilo iki kosmetikos visam kūnui.

ENZO – natūralios kosmetikos prekės Internetu.

Viešbučio kosmetika – ENZO pristato modernioje laboratorijoje, aukščiausios kokybės kosmetikos prekes: rankų muilas / rankų losjonas – puikus pasirinkimas kiekvienam viešbučiui ar restoranui. Juk kas gali būti svarbiau nei švarios ir švelnios rankos?

 

Rankų muilas – šio produkto gamybai yra naudojami organiniai ingredientai, kas leidžia kosmetikos prekėmis naudotis netgi vaikams jau nuo pirmųjų maudymosi akimirkų.

ENZO rankų prausiklis dėl ypatingo, išskirtinio, ypač malonaus kvapo ir įsimintino efekto – rankų minkštumo, jaukumo ir lengvumo – skystą muilą įsimylės kiekvienas!

Skystas muilas parduodamas įvairios talpos buteliukuose – nuo 250 ml iki 1 l. Skystas muilas parduodamas pakuotėse su dozatoriumi, o taip  pat turime ir buteliukų papildymų, kuriuos drąsiai galite pirkti, norėdami papildyti Jūsų jau įsigytus skysto muilo buteliukus ir pasirūpinti gamtos tvarumu.

sampunas-spa-centrams
kosmetika-klinikoms

Kosmetika viešbučiams – tai ne tik rankų muilas, bet ir plaukų šampūnai (plaukų šampūnai vyrams, plaukų šampūnai moterims ir netgi plaukų šampūnai vaikams), taip pat: dušo gelis – kūno prausikliai, kurie tinkami naudoti visai šeimai.

Pirkdami kosmetiką viešbučiams,  ne tik gaunate kokybiškus produktus iš organinių ingredientų, bet ir prisideda prie Lietuvos ateities – nuo kiekvieno parduoto 1 l šampūno bus pasodintas medis. 

sampunai-moterims

Kodėl svarbu pasirinkti kokybišką kosmetiką Jūsų viešbučiui?

Rūpindamiesi savo svečiais, pasirūpinkite ne tik Jų saldžiu miegu, skaniais pusryčiais ar maloniu aptarnavimu, ne mažiau svarbi yra abejingų nepaliekanti kūno priežiūros kosmetika kosmetika viešbučiams turi, visų pirma, išsiskirti kokybe ir Jūsų svečiui suteikti daug malonių akimirkų ją naudojant. Kiekviename vonios kambaryje sau vietą turi rasti plaukų šampūnas, plaukų kondicionierius ir dušo gelis. Rūpinkitės Jūsų svečiais!

Kosmetika grožio salonams

Plaukų kosmetika grožio salonams

Savo darbą mylintiems ir klientų pasitikėjimą pelnynantiems prekės grožio profesionalams – tai pirmas žingsnis sėkmingo darbo link.

Profesionalios plaukų priežiūros priemonės suteiks nepriekaištingą Jūsų klientų aptarnavimą ir užtikriname, kad abejingų ENZO plaukų priežiūros priemonės nepaliks.


kosmetika-griozio-meistrams

Prekės ir paslaugos grožio salonams (grožio meistrams)

Renku muilas internatu

1.  Atstatomoji plaukų procedūra 5D ritual

Ši programa puikiai tinka visiems grožio meistrams, trokštantiems tobulėti ir augti savo srityje. Atstatomąją 5D ritual programą sudaro 3 video mokymai su profesionalaus plaukų meistro Jurijaus Levčenkovo išsamiais paaiškinimais, kaip tinkamai atlikti procedūrą, kokias kosmetikos prekes naudoti ir kaip pasiekti efektyvų rezultatą. Įsigydami šią procedūrą gaunate ne tik video mokymus, bet ir visas reikalingas kosmetikos prekes šiai procedūrai atlikti. Užtikriname, kad procedūra suteiks nepakartojamo džiaugsmas ne vienai Jūsų klientei, kuri galės džiaugtis nepakartojamu rezultatu. 

2. Mokymai grožio specialistams
 (Video pamokos grožio meistrams)

Jurijaus Levčenkovo – tikro savo sritites profesionalo, naudingi patarimai ir mokymai grožio procedūroms atlikti. Mokymų tema: kaip teisingai plauti galvą? Kaip užsidirbti iš galvos plovimo? Galvos masažo moksliai ir kt. naudinga informacija. Įsigydami šią programą, gaunate video mokymus su plačiais paaiškinimais apie tai, kaip patenkinti kliento lūkesčius, kad jis dar ne kartą sugrįžtų.

sampunas-griozio-meistrams

3. Kosmetikos prekės vitrinai užpildyti.

Profesionali ENZO kosmetika Jūsų salono klientams.  Suteikiame dar daugiau galimybių grožio salonams – nuo šiol – ne tik naudokite ENZO kosmetikos prekes savo salone, bet ir jas parduokite. Ypatingai geri pasiūlymas perkant pagal mūsų paruoštus ir sukurtus planus – planai pritaikyti kiekvienam meistrui: pradedančiam, pažengusiam ir tikram savo srities profesionalui,

Pristatome netgi 3 planus ENZO kosmetikos prekėms įsigyti. Susipažinkite ir išsirinkite Jums tinkamiausią

Bronzinis planas
Šampūnai viešbučiams

Grožio prekės (kosmetika plaukams), kurios įeina į šį planą:
2x 250 ml arganinis plaukų šampūnas (įvairių tipų plaukams),
2x 250 ml apimties suteikiantis plaukų šampūnas moterims,
250 ml
plaukų šampūnas dažytiems plaukams,
250 ml
plaukų šampūnas vyrams,
2x 250 ml
plaukų kondicionierius moterims (įvairių tipų plaukams),
3x 100 ml + 1x 200 ml
purškiamas plaukų kondicionierius moterims,
150 ml
plaukų serumas moterims,
3x 100 ml
plaukų kaukės,
45 g aliejus plaukams.

DOVANA.
Medžiaginis maišelis, ENZO kosmetikos naudojimo vadovas.

Sidabrinis planas
Patikimiausi šampūnai viešbučiams

Plaukų priežiūros kosmetika, kuri įeina į šį planą:
2x 250 ml
arganinis šampūnas plaukams (įvairių tipų plaukams),
2x 250 ml apimties suteikiantis plaukų šampūnas moterims,
2x 250 ml
plaukų šampūnas dažytiems plaukams,
2x 250 ml
vyriškas plaukų šampūnas,
3x 250 ml
plaukų kondicionierius (įvairių tipų plaukams),
6x 100 ml + 2x 200 ml
purškiamas (nenuplaunamas) plaukų kondicionierius,
3x 150 ml
plaukų serumas moterims,
6x 100 ml +1x 300 ml
kaukės plaukams,
2x 45 g aliejus plaukams, plaukų šepetys.

DOVANA.
100 Eur vertės plaukų priežiūros rinkinys “Stiprusis 4”,  ENZO kosmetikos naudojimo vadovas, vizitas į saloną, kosmetikos prekių panaudojimo apmokymas (mokymų vertė: 200 Eur).

Auksinis planas
Higienos priemonės viešbučiams

Kosmetikos prekės plaukams, kurios įeina į šį planą:
4x 250 ml + 4x 500 ml
arganinis moteriškas šampūnas plaukams (įvairių tipų plaukams),
2x 250 ml + 1x 500 ml apimties suteikiantis plaukų šampūnas moterims,
2x 250 ml + 1x 500 ml
plaukų šampūnas dažytiems plaukams,
2x 250 ml
vyriškas plaukų šampūnas,
2x 100 ml + 5x 250 ml + 2x 500 ml
plaukų kondicionierius (įvairių tipų plaukams),
8x 100 ml + 4x 200 ml
purškiamas (nenuplaunamas) plaukų kondicionierius,
3x 150 ml
plaukų serumas moterims,
6x 100 ml + 3x 300 ml
kaukės plaukams,
2x 45 g aliejus plaukams, plaukų šepetys,
2x 250 ml
dušo gelis,
2x 250 ml kūno losjonas,
2x 250 ml rankų prausiklis,
2x 250 ml rankų losjonas,
2x 150 ml veido prausimosi putos.

DOVANA.
200 Eur vertės dovanų kuponas ENZO kosmetikos prekėms,  kosmetikos prekių panaudojimo apmokymas (mokymų trukmė: 2 val.), kalibracinis apmokymas po pirmo mėnesio (mokymų vertė: 500 Eur).

enzo_bendradarbiaukime

Bendradarbiaujame ne tik su grožio salonais ir SPA centrai, bet ir su biurais ir viešbučiais.

Bendradarbiavimas su biuru – palankesnės kainos, pasirašant sutartis ir nemokamas pristatymas Vilniuje. Nuolatinės dovanėlės Jūsų darbuotojams ir naujienos, kurios pasieks Jus greičiausiai.

Higienos prekės biurui – ENZO kosmetikos prekės tai ne tik puiki dovana Jūsų verslo partneriams, bet ir puikus pasirinkimas biuro prekėms. ENZO rankų muilas (rankų prausiklis) turi išskirtinį, lengvą, subtilų poveikį rankoms akimirksniu suteikia švelnumo odai, atgaivina, puoselėja ir gaiviai kvepia visą dieną.

Mumis pasitiki

Meniu