RESTORANŲ OFISŲ VIEŠBUČIŲ svečiams

Papuošk savo verslo klasės erdvę įsimintina luxury kokybe!

Tavo verslui esame paruošę itin solidų ir klientų vertinamą pasiūlymą – išskirtinius, rūpesčiu, jaukumu, rafinuotumu bei elegancija dvelkiančius kūno priežiūros produktus vonios kambariui + jiems derančius solidžius laikiklius.

Produktai puikiai integruojasi ypatingos estetikos ir solidumo interjeruose: salone, apartamentuose, viešbutyje, svečių namuose, butike, pobūvių erdvėje, ofise, studijoje, privačiame kabinte ir kt.

 Rekomenduojami produktai: Enzo Hand Wash skystas muilas, Enzo Hand Lotion rankų kremas, Enzo Body Lotion kūno losjonas bei Enzo 2in1 Shampoo & Shower Gel šampūnas ir dušo prausiklis viename. 

Ar žinai, kodėl Enzo produktai verti Tavo erdvės?

Klientų rekomenduojamos Enzo linijos priemonės yra ekologiškos, mėgstamos, vertinamos tvarios mados atstovų, turinčios išskirtinai gaivų aromatą. Tai itin ilgo naudojimo produktai, kurie suteikia malonų, akivaizdų efektą jau po pirmo panaudojimo. 

Taip, Enzo produktai verslui yra efektyvi, greita ir atsiperkanti investicija į ryšio kūrimą su svečiu, klientu ar partneriu. Kodėl?

Paperka itin malonus ir įsimenamas kvapas. Klientai giria, pavyzdžiui, skysto muilo švelnų efektą ir neįtikėtinai malonų, gaivų bei ilgai išliekantį kvapą tiek kambario erdvėse, tiek ant odos.

Patraukia išskirtinė pakuotė. Aptakaus dizaino stiklinis indas su rafinuotu dozatoriumi itin prabangiai ir solidžiai atrodo vonios kambaryje. Dėmesį prikausto itin tvirtas, unikalių aptakių formų dozatorius-kamštukas, jį malonu liesti, lengva dozuoti. Tai yra svečių įsimenama ir itin vertinama detalė. 

Ypatybės: Paprasta papildyti produktu, stiklinė talpa yra 500g., solidžiai ir rafinuotai atrodo bei dera su kitomis esamo interjero detalėmis.

Įspūdį pastiprina specialus muilo laikiklis. Laikiklis pastiprina rafinuotą ir elegantišką vonios kambario atmosferą, puikiai dera minimalistinio stiliaus erdvėse ar su išskirtinio dizaino, ypač kruopščiai atrinktomis interjero detalėmis. 

Ypatybės: Lengva primontuoti, norint išlaikyti sienų estetiką galima laikiklius tvirtinti su, pavyzdžiui, kokybiška dvipuse lipnia juosa. 

Pasirūpinti svečiu padeda Enzo rankų plovimo instrukcija. Verta priminti savo erdvių svečiams, kad jų sveikata ir maloni savijauta yra vertybė.

Ypatybės: Pritvirtinimui pakanka dvipusės lipnios juostos.

Efektyvūs ir pamėgti Enzo produktai:

Įsimenamas visai dienai Enzo Hand Wash skystas muilas 

Tai skystos masės ekologiškas, ypač saugus naudoti rankų prausiklis. Enzo skystas muilas subtiliai putoja, jį malonu įtrinti, įmasažuoti tarp delnų ir ypač lengvai nusiplauna. Subtilus rezultatas jaučiamas jau po pirmo naudojimo! Koks?

  • Gaivus, ypač lengvas ir subtilus kvapas. 
  • Gyvybingos, sveikos ir malonios liesti rankos.

Naudojant Enzo rankų prausiklį reguliariai, rankos atsigauna, yra ypač malonios liesti, oda tampa gyvybinga, pastebimai švelni ir jauki.

Meile ir švelnumu apsupantis Enzo Hand Lotion rankų losjonas 

Tai ekologiškas, draugiškas gamtai ir Žmogui, ypač saugus ir puoselėjantis rankų odą losjonas. Tinka visų tipų odai. Malonus pojūtis jau po pirmo karto: 

  • Subtilus kvapas
  • drėgnesnė ir gyvensė, maloni liesti oda.

Enzo Body Lotion kūno losjonas

Vertinamas dėl malonaus poveikio odai – išlaiko drėgmę, maitina ir suteikia malonaus glotnumo bei jaukumo. 

Enzo 2in1 Shampoo & Shower Gel šampūnas 

Mėgstamas dėl savo funkcionalumo, sodraus ir malonaus kvapo, lengvumo plaukuose ir ant odos.

Mėgstama, įsimenama, tausoja ir suteikia išskirtinį dėmesį – ar tai Tavo verslo vertybės?

 Dėl šių ypatybių žmonės renkasi rafinuotą Enzo produktų pakuotę ne tik kasdieniam naudojimui solidžiuose namuose, tačiau ir tokioms vietoms kaip ofisai, SPA centrai, viešbučiai ir apartamentai. 

Elegancija ir rafinuotumas tepuošia Tavo ypatingas erdves!

Kaip su mažiausiomis laiko sąnaudomis pasiekti maksimaliausią rezultatą? 

Apie tai daugeliui savo srities lyderių, tenka ne tik pagalvoti, o ir rasti optimaliausią sprendimą. Iš esmės tai reiškia pasiekti naują klientą ar išlaikyti jau esamą.

Ar teko kada pagalvoti, jog vienas tokių sprendimų galėtų būti, pavyzdžiui, muilas? Taip, skystas rankų muilas, kuriuo mano svečiai, klientai naudojasi vonios kambaryje.

Verta savo svečiui dovanoti rafinuotumą, tikrąją estetiką ir ypatingą vertę užtikrinantį dėmesį. Kodėl? 

  • Dažnai žmogų pasitinkame pagal rūbą, o ar kada teko susimąstyti, jog erdvių kvapas pasitinka klientą? Enzo produktų kvapai, klientų žodžiais tariant, yra jaukūs, itin gaivūs, ilgai išlieka ir vonios kambaryje, ir ant odos. 
  • Vonios kambarys yra itin intymi vieta, jis lyg tikrasis įmonės požiūro į klientą atspindys – įsimintinos, rafinuotos detalės, kaip pavyzdžiui, išskirtinė muilo talpa, su ypač maloniu liesti dozatoriumi, paliks nepamirštamą įspūdį.
  • Klientas jaučiasi maloniai, ypač pagarbiai, pakili nuotaika ir pozityvumas garantuoti. O ten, kur gera, juk norisi grįžti, tiesa?
  • Rafinuotas skonis ypač vertinamas klientų. Dėmesys vonios kambario interjerui būtinas – kai detalės dera tarpusavyje ir turi savo aiškią vietą kuria patikimumą. Bet kurį vonios kambarį pagyvina ypatingas skysto muilo laikiklis, skoningai derantis su kitomis kambario detalėmis. 
  • Gera, kaip namuose. Jaukios naudoti priemonės patalpose yra būtinos, jos kuria atpažįstamumą, artumą, buvimo namuose jausmą. Na, o šiltą ryšį palaikyti su klientu ar verslo partneriu verta, tiesa?

Įsimenamas Enzo produktų efektas, Tavo erdvių kvapas bei interjero detalės išliks ilgam svečių atminty.

– Oho! Kaip skaniai kvepia!

– Na, ir elegantiškas Jūsų vonios kambarys!.

– Sakykite, kas per magija? Kokia sudėtis?

– Vakar buvau pas Jus salone, negaliu pamiršti, kaip švelniai veikia tas rankų prausiklis. Ar išduosite, kur jį įsigyti?

– Viskas, ir aš tokio noriu!

– Kokios minkštos rankos! Wow!

– Nuostabus kvapas ir odos gaivumas!

Argi tai ne malonus įvertinimas, jog puikiai gebate pasirūpinti savo vystomo verslo ofiso, biuro, 5 žvaigždučių viešbučio ar išskirtinio restorano svečiais ypač subtiliai ir elegantiškai?

Na, o nuvykę į, pavyzdžiui, Forum palace, pasijusite, kaip namuose! Arba užsukę į Porche saloną vonios kambaryje galėsite mėgautis prabangia savo rankų švara ir gaivumu. Juk malonu jausti rodomą ypatingą, estetišką ir prabangų dėmesį, tiesa?

GALERIJA


Meniu