1. Pradžia
  2. News
  3. Patarimai kaip ploniems plaukams suteikti apimties?

Patarimai kaip ploniems plaukams suteikti apimties?

Kiekviena moteris, turinti plonus plaukus, gali susidurti su apimties stoka ir norėti suteikti savo plaukams daugiau apimties. Norint pasiekti norimą efektą, būtina teisingai rūpintis plaukais ir naudoti tikslias priemones, kad būtų išvengta tolesnio plaukų pažeidimo. Štai kelios rekomendacijos, kaip suteikti ploniems plaukams apimties.

1. Naudojant kokybišką šampūną ir kondicionierių.

Renkantis šampūnus ir kondicionierius, turite pasirinkti kokybiškus produktus, kuriuos jums parekomenduos jūsų plaukų stilistas. 

2. Naudokite apimtį suteikiančius produktus.

Ploniems plaukams dažnai reikia apimties, todėl galite naudoti įvairius produktus, kurie suteikia papildomą apimtį, pvz., putomis ar sausu šampūnu, kurie suteikia papildomą apimtį ir padidina plaukų tekstūrą. 

3. Naudokite džiovintuvą.

Vienas iš greičiausių ir efektyviausių būdų suteikti ploniems plaukams apimties – tai tiesiog naudoti džiovintuvą. Kad būtų užtikrintas maksimalus poveikis, prieš pradedant džiovinti, rekomenduojama nenaudoti antgalio ir palikti maždaug 15 cm nuo jūsų plauko.

4.Tinkamas kirpimas.

Tinkamas kirpimas gali suteikti jūsų ploniems plaukams apimties ir tekstūros. Plaukų meistras gali matyti stilių, kuris atitiks jūsų plaukų struktūrą suteiktų papildomos apimties.

Kaip matote, suteikiant apimtį ploniems plaukams, būtina atlikti didžiulį darbą. Renkantis produktus ir priemones, reikia atidžiai stebėti jų sudėtį bei veiksmingumą. 

Naujausi straipsniai

Apie mus

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Meniu