1. Pradžia
  2. News
  3. Plaukų priežiūra kelionės metu, ką turėti?

Plaukų priežiūra kelionės metu, ką turėti?

Keliaudami mes ne visada esame pasiruošę viskam, ko reikia norint išlaikyti savo plaukus sveikus ir tvarkingus. Štai keletas produktų ir rekomendacijų, kurių reikia norint išlaikyti plaukus sveikus ir žvilgančius kelionės metu:

1. Šampūnas ir kondicionierius. Šampūnas kruopščiai išvalys galvos odą bei plaukus, o kondicionierius pamaitins suteikdamas plaukams drėgmės, žvilgesio bei blizgesio. 

2. Apsauga nuo saulės. Purškiamas kondicionierius su apsauga nuo karščio puikiai padės jei šalia neturėsite plaukų apdangalo. Saulė ir UV spinduliai labai kenkia plauko struktūrai. 

3. Dėvėkite skrybėlę ar kitą plaukų apdangalą, kad papildomai apsaugotumėte plaukus nuo tiesioginių saulės spindulių. 

4. Venkite ilgo plaukų mirkimo baseino chloruotame vandenyje ar sūriame vandenyno vandenyje. Grįžę iš maudynių praplaukite švariu vandeniu.  

Naujausi straipsniai

Apie mus

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Meniu