Mūsų Enzo_Organic rankų muilas yra populiariausias ne tik restoranuose, viešbučiuose ir ofisuose, bet ir tarp mūsų klientų. Pristatome jums visus muilus, kuriuos sukūrėme.

Skystas rankų muilas

Tai populiariausias mūsų rankų prausiklis, kuris jau seniai yra pamėgtas restoranų, viešbučių, SPA centrų ir solidžių ofisų. Neabejotinas favoritų pasirinkimas, jis tampa nepakeičiamu dėl savo išskirtinio dizaino ir aukščiausios kokybės.

Mūsų prausiklis yra ypatingas ne tik dėl savo efektyvumo, bet ir dėl tvarios pakuotės, kurią mūsų klientai tiesiog dievina. Tai puikus pasirinkimas tiek kaip elegantiška dovana, tiek kaip stilingas akcentas jūsų namuose. Stiklinė tara su metaliniu dozatoriumi suteikia prabangos ir išskirtinumo pojūtį, kuris nelieka nepastebėtas.

Be to, mūsų klientai nuolat giria šį produktą dėl jo malonaus kvapo ir švelnumo rankoms. Restoranų savininkai dažnai skambina mums su padėka, nes jų svečiai nuolat giria šį muilą, o tai tik dar labiau pagerina jų įstaigų įvaizdį ir reputaciją.

Rankų Prausikliai Svarbiems Svečiams

Mūsų 1 ir 2 litrų rankų prausikliai yra ypatingai vertinami dėl jų aukštos kokybės, prabangaus dizaino ir natūralių ingredientų.

1 litro rankų prausikliai yra puikus pasirinkimas dovanoms. Jų stiklinė tara su metaliniu dozatoriumi suteikia elegancijos ir prabangos pojūtį, kuris tinka tiek restoranams, tiek viešbučiams ir SPA centrams. Mūsų klientai nuolat giria šiuos prausiklius dėl jų malonaus kvapo, kuris primena miško gaivumą.

2 litrų rankų prausikliai gaminami limituotai ir yra prieinami tik pagal išankstinius užsakymus. Jis su auksiniu dozatoriumi, kas atspindi prabangą. Jie yra ypač vertinami dėl didesnio kiekio ir patogumo. Šie prausikliai idealiai tinka didesniems restoranams, viešbučiams ar SPA centrams, kurie nori užtikrinti, kad jų klientai visuomet turėtų prieigą prie aukštos kokybės higienos priemonių

Pristatome kietąjį muilą su šniūreliu.

Kodėl su šniūreliu? Todėl, kad jį lengva kabinti.
Kur galima kabinti? Populiariausios pakabinimo vietos yra ant dušo iškyšų arba ant vandens srovės rankenėlių. Jei tokio neturite, galite pakabinti ant specialiai mūsų sukurto betoninio kabliuko.
Taip pat sukūrėme muilą XL dydžio tiems, kas nori, kad muilas laikytųsi ilgai, ir XXL dydžio tiems, kas tikrai mėgsta VIP poziciją.
Mūsų kietieji muilai, pasak klientų, labai patinka vaikams, nes jie yra kitokie nei kiti – tamsios spalvos ir labai kvepia. Atminkite, kad mes nenaudojame “parfumo” – visi kvapai yra iš natūralių aliejų.

Mumis pasitiki

Meniu