1. Pradžia
  2. News
  3. Restoranų kokybės įsipareigojimas – Enzo Hand Wash kaip įrodymas

Restoranų kokybės įsipareigojimas – Enzo Hand Wash kaip įrodymas

Šarūno Marčiulaičio ir Enzo_Organic Hand Wash draugystė – siekiant aukščiausios klientų patirties.

Manau, kad tai, kaip Šarūnas Marčiulaitis (iš BNI Vytis) kreipėsi į mane dėl Enzo #HandWash, tik patvirtina jo įsipareigojimą duoti geriausią kokybę savo restorane. Tai neabejotinai džiugina klientus ir padeda mums pasiekti aukštesnį lygį nei mūsų konkurentai.

Iš mano patirties BNIi klube, aš taip pat pastebėjau, kad klientams labai rūpi, kokių produktų naudojama restoranų virtuvėse ir kokią aplinką jie turi. Štai kodėl mano draugystė su Šarūnu man atrodo labai natūrali – mes abu siekiame užtikrinti, kad mūsų klientai būtų patenkinti kokybe ir patogumu.

Enzo rankų prausiklis taip pat pritraukia dėmesį savo tyria sudėtimi, kurioje nenaudojami jokie sintetiniai kvapai, o tik organiniai aliejai. Tai yra labai svarbu mūsų klientams, kurie dažnai renkasi restoranus, kurie siūlo sveikesnius ir naturalesnius patiekalus bei produktus. Džiaugiuosi, kad mes BNI klube laikomės šios tendencijos ir tai keičia mūsų klientų patirtį.

Taigi, galiausiai, Šarūnas ir aš aptarėme savo planus, ir mes nusprendėme, kad turėtume išplėsti savo partnerystę ir laikytis bendro įsipareigojimo kokybei. Tai yra tik vienas iš pavyzdžių, kaip gerai bendradarbiaujant ir siekiant bendros sėkmės, bet kuriam versle yra spontaniškos ir teigiamos situacijos, kuriose gali sudaryti tvirtas partnerystes ir sukurti dar didesnę naudą visiems susijusiems asmenims.

Šarūnas Marčiulaitis

Restoranas RIVER TOWN

Kokybė ir dar karta kokybė! Svečiai iškarto pagyrė už išsirinktą būten šį Enzo rankų muilą. Vyrai net ir tie kurie nemėgdavo visur randamo paprasto muilo, šį pamėgo ir matosi kaip jie pastikinčiai ir maloniai išeina užuosdami tą unikalų kvapą sklindantį nuo jų rankų. Elegantiška stiklinė tara, ir labai patogus + tvarus jos papildymo būdas.

Naujausi straipsniai

Apie mus

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Meniu