1. Pradžia
  2. Pristatymas

Pristatymas

Pristatymo būdai, kuriuos jums siūlome:

Užsakytas prekes internetinėje parduotuvėje Enzo.lt pristatome visoje Lietuvoje,  per 2 – 3 darbo dienas po apmokėjimo (užsakymo diena neįskaičiuojama). Į užsienį užsakymus siunčiame, siuntimo kaina bei siutimo laikas priklauso nuo šalies ir regiono.

LP EXPRESS kurjeriu siuntos pristatomos tik darbo dienomis; šventinėmis dienomis ir savaitgaliais siuntos nėra pristatomos.

Į  LP EXPRESS siuntų paštomatus siuntos pristatomos darbo dienomis ir šeštadieniais (10 didžiausių Lietuvos miestų).

Jei pageidaujate, užsakymus galite atsiimti nurodytoje Enzo parduotuvėje (siuntos saugomos iki 14 dienų).

Užsakymų atsiėmimo vietos, kurias jums siūlome:

Atsiėmimas iš parduotuvės

Greičiauisas būdas gauti prekes tiesiai iš Enzo.lt parduotuvės Vilniuje. Dominikonų g. 3 Vilnius (YURY grožio salone) siuntos saugomos iki 14 dienų.

LP EXPRESS paštomatai

Siuntos pristatomos per 1-2 darbo dienas. Į didžiųjų miestų paštomatus siuntos pristatomos ir šeštadieniais. Siuntos saugomos iki 72 val.

2,50 Eur, jei užsakymo suma nesiekia 26 Eur. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas.

LP EXPRESS kurjeris

Siuntos pristatomos per 1-2 darbo dienas. Savaitgaliais ir švenčių dienomis siuntos nepristatomos.

3,99 Eur, jei užsakymo suma nesiekia 26 Eur. Jei užsakymo suma didesnė, pristatymas – nemokamas. Užsakymams į Kuršių Neriją imamas papildomas 17,38 Eur už siuntinį mokestis.

Pristaymas į kitas šalis

Perkant ir pasirinkus norimą šalį, jums automatiškai bus paskaičiuta tiksli siuntos kaina. Tikslios kainos negalime nurodyti dėl skirtingų šalių mokesčių.

Apie LP EXPRESS paštomatus – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo Jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks Jūsų pasirinktą paštomatą, Jums bus išsiųsta sms žinutė. SVARBU! Nurodykite tikslų savo telefono numerį, nes būtent Jūsų nurodytu numeriu bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija.

Apie LP EXPRESS – pristatysime Jums siuntą Jūsų norimu adresu: į darbovietę, į namus ar kitu Jūsų norimu adresu. Pasirinkę šį pristatymo būdą, turite nurodyti šiuos duomenis: tikslų pristatymo adresą (pristatymo adresas gali skirtis nuo Pirkėjo adreso); mobiliojo telefono numerį; laiko intervalą (jei pristatymo adresas yra viename iš 10 didžiausių Lietuvos miestų); kitas aplinkybes, kurios svarbios pristatymo įvykdymui (pvz.: koduotos durys, apsauga ir pan.). Jei pristatymo adresas bus viename iš šių miestų – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Tauragėje, Telšiuose, Utenoje – turite galimybę pasirinkti Jums patogų siuntinio pristatymo laiko intervalą: 8-14 val.; 14-18 val.; 18-22 val. Visuose kituose Lietuvos miestuose siuntinį pristatysime 8-18 val. Kurjeris informuos Jus apie numatomą pristatymo laiką iš vakaro. Taip pat Jūs gausite žinutę prieš pristatant Jums siuntinį.

Svarbu! Priimdami iš LP EXPRESS kurjerio siutinį ar pasiimdami jį  LP EXPRESS paštomate, patikrinkite, ar nėra pažeista pakuotė ir prekės. Jei taip atsitiko, pažymėkite tai gavimo dokumente ir informuokite mus el.paštu qualityenzolt@gmail.com per 3 kalendorines dienas.

Meniu