APIE

Enzo Organic – kosmetika internetu Jūsų kūnui, plaukams ir sielai. Šios linijos išskirtinumas – 100% natūralumas ir aukščiausios kokybės naudojami ingredientai.

.

Plauku šampunai internetu
Plaukų ir kūno priežiūros priemonės

Mūsų el. parduotuvė pristato tik aukščiausios kokybės produktus Jūsų plaukų ir kūno priežiūrai, o tarp jų: plaukų priežiūros priemonės – šampūnas plaukams (plaukų šampūnai sausiems plaukams, itin slenkančiems plaukams, šampūnai dažytiems plaukams), natūralūs kondicionieriai plaukams, plaukų kaukės, plaukų serumai. Kūno priežiūros priemonės – dušo gelis, kūno kremas, rankų prausiklis, rankų kremas / rankų losjonas.

Kūno priežiūros prekės vaikams, skirtos naudoti jau nuo pirmųjų maudimosi akimirkų.

Ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį jau po pirmo vartojimo – įsisikinkite tuo patys!

Enzo kosmetika internetu – įkvepiantis startas

Viskas prasidėjo nuo to, kai tėtis nusprendė sukurti plaukų ir kūno priežiūros liniją savo sunūi.

“Mano pagrindinis tikslas buvo, iš natūralių igridientų, iš to, ką duoda gamta, iš to, kas yra sveika, natūralu ir geriausia, sukurti kosmetikos liniją, skirtą plaukų ir kūno priežiūrai.”

Enzo kosmetika yra skirta visai šeimai – itin aukštos kokybės ingredientai leidžia naudoti šią kosmetiką vaikams nuo pat pirmųjų maudymosi akimirkų, o suaugusiems – susitapatinti su gamta ir mėgautis jos grožiu bei kvapu.

Enzo linija sukurta tėčio sūnui ir visai šeimai. Sukurkite SPA savo namuose!

Natūrali kosmetika Internetu
Kosmetika moterems internetu
Natūrali kosmetika dovanų

Dovana bet kuriai progai!

Dairotės dovanos mamai gimtadienio proga? O galbūt artėja tėčio gimtadienis, o dovanos tėčiui vis dar neturite? Jau neužilgo į langus pasibels Kalėdų Senelis, o dovana Kalėdoms dar nepasirūpinote?

Enzo – tai kosmetikos prekės internetu ir puiki dovana visai šeimai.
Nuo šampūnų, kondicionierių bei prausiklių iki abejingų nepaliekančių kosmetikos prekių rinkinukų.
Suteikiame puikią galimybę visiems mūsų pirkėjams – individualiai supakuota dovana iš pasirinktų kosmetikos produktų bet kuria proga.
Įsitikinkite tuo patys.

Kosmetikos prekės internetu

Kosmetikos prekės – Enzo išskirtinumas

Kosmetikos prekės – Enzo išskirtinumas
Enzo kosmetika yra sukurta modernioje laboratorijoje, o šios linijos produktai pasižymi šiomis savybėmis: plaukų ir kūno priežiūros kosmetika savyje neslepia SLS, parabenų, PEG, propilenglikolio, sintetinių kvapų, dažiklių ar silikonų.
Ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Natūralūs plaukų ir kūno priežiūros prekės tinka vaikams jau nuo pirmųjų mėnesių. Profesionalūs plaukų šampūnai, kondicionieriai bei serumai ne tik moterims, bet ir vyrams. Kosmetikos prekės skirtos naudoti privačiame ir verslo sektoriuje – naudokite juos ne tik savo namuose, bet ir darbovietėje, o taip pat leiskite jomis mėgautis savo restoranų, įmonių ar viešbučių svečiams

Ranku prausiklis internetu
Šampūnas Spa salonui

Bendradarbiaukime!

Esame jauna ir atviri komanda. Maloniai bendraujame ir bendradarbiaujame su įmonėmis, viešbučiais bei restoranais.
Pasirūpinkite, kad Jūsų patalpose visada skaniai kvepėtų, o Jūsų svečiai negalėtų atsidžiaugti rankų jaukumu. Ypač maloniai naudojama, veiksminga rankų priežiūros priemonė, kuri dienos įššūkius nuplauna akimirksniu.

Kosmetika Internetu – kosmetikos prekes galite užsisakyti neišeidami iš namų ar biuro. Bendradarbiaujantiems, suteikiame ypatingus pasiūlymus. Maloniai konsultuojame, patariame ir kartu parenkame Jums optimaliausius sprendimus.

Plačiau apie ENZO įkūrėją

 

Viskas yra įmanoma.
Aš oficialiai esu perkamiausias AUTORIUS!!!

kosmetika-internatu
Viskas yra įmanoma. Aš oficialiai esu perkamiausias AUTORIUS!!!

Enzo Organic kūrėjas ir jo knyga: „Creating Success” (Kuriant Sėkmę)

Kodėl aš parašiau knygą?

Parašiau knygą, kad padėčiau žmonėms pasiekti sėkmę savo sąlygomis ir pasidalinau patarimais kaip pasiekti savo sėkmę.

Aš esu bendraautorius knygoje „Creating Success”

Dalinuosi patarimais kai sukurti savo sėkmę. Knygoje verslininkai ir kūrėjai dalijasi išmintimi, kaip pasiekti sėkmę savo sąlygomis.

Daugelyje kategorijų visame pasaulyje pasiekė pirmąją vietą „Amazon“.
Mes tai padarėme!!! Parduota daugiau nei 4,5 milijono popierinių knygos egzempliorių.
Labai ačiū visiems, kurie palaikė knygos pristatymą ir įsigijo jos egzempliorių!
Mes pasiekėme 1 bestselerių 9 skirtingose kategorijose JAV, JK ir Australijoje, įskaitant įkvepiantį dvasingumą, modernią filosofiją ir verslo vadybą bei lyderystę, ir buvome pirmoje vietoje pagal motyvuojančią savipagalbą!
Esu labai dėkingas už visą jūsų paramą, padedančią mums tai pasiekti!

Mediniu dviračiu aplink Lietuvą

kosmetika-viesbuciams
MEDINIU DVIRAČIU APLINK LIETUVĄ

Kas įkvėpė Enzo Organic kūrėją rinktis medinį dviratį kelionei?

Sekmė yra mokėjimas susitvarkyti su savo gyvenimu, ir aš skiriu šį iššūkį Sau. Galėsiu padaryti viską, kas man pasirodys vertinga, o sunkumai bus įveikiami. Kelias atsivers. Kiekvienas iš mūsų gali tiesiog žengti žingsnį link savo svajonės ir pasiekti savo rezultatą. Naujumas mane žavi, ir kai aš pamačiau šį medinį dviratį, man atrodė, kad jis labai tinka mano kurtam Enzo Organic konceptui. Noriu būti vienas iš tų, kurie rūpinasi kitais ir pasiekti, kad Enzo produktai iš tiesų prisidėtų prie žmonių gyvenimo kokybės. Tikiu, kad galima gyventi be plano, reikia tik patikėti savo intuicija ir judėti ta linkme. Turi svajonę? Mink link jos!

Plačiau

Enzo kūno kremai
Enzo tvari kosmetika
Kondicioneriai internetu
Kosmetikos prekės pikti internetu
Rankų prausiklis
Plaukų šampūnai moterims
Rankų losjonas pirkti internetu
Rankų prausiklis internetu
Šampūnai internetu
Šampunai kosmetika
Valymo putas internetu
Enzo kūno kremai

Kosmetikos prekės internetu – itin patogus apsipirkimo būdas.
Enzo el. parduotuvė pristato įvairius produktus, skirtus vaikams nuo pat pirmųjų maudymosi akimirkų.
Vaikiškas šampūnas ir kūno prausiklis – sukurtas mamytės prašymu, itin švelnus ir šiltas… tarsi mamos apkabinimas.
Plaukų šampūnas ir kūno prausiklis vaikams yra neutralaus kvapo, kas leidžia užtikrinti, kad šio produkto naudojimas nesukelia alergijos.


Kūno priežiūros priemonės: šioje kategorijoje rikiuojasi kūno kremas, dušo gelis, rankų prausiklis bei rankų kremas / losjonas. Tai tikrasis atradimas Jūsų odai. Jau po pirmo naudojimo Jūsų kūnas taps itin glotnus ir apsaugotas nuo kasdienių aplinkos grėsmių, o jo kvapas tarsi nuneš jus į gamtos lobį. Su Enzo linija sukurkite tikrąjį namų SPA!


Plaukų priežiūros priemonės: plaukų šampūnai moterims ir vyrams. Šampūnas plaukams su Argano aliejumi yra skirtas visų tipų plaukams, tai tarsi medvilnės purumas bei lengvumas.
Ypatingai plaukų priežiūrai skirti plaukų kondicionieriai (tarp jų ir nenuplaunamas, purškiamas plaukų kondicionierius) – tai tarsi plaukų priežiūros karalius su arganų aliejumi iš pat Maroko, kuris užtikrina aukščiausią kokybę.
O taip pat: plaukų kaukės ir plaukų serumas dėmesingai plaukų priežiūrai.

Meniu