1. Pradžia
  2. News
  3. Organiška kosmetika smirdi ir neputoja?

Organiška kosmetika smirdi ir neputoja?

Vis dar išlenda tokių perliukų, kuriuos išgirstu iš žmonių. Taip, taip buvo prieš n metų. 

Bet viskas keičiasi. Keičiasi technologijos, ingridientai, technologų kvalifikacijos, kosmetikos gaminimo mašinos, procesai,  produktų receptai. Dar būna išlenda- “Tai ko ten tiek visko pridėta, kad taip kvepia ir putoja?” Tada aš sakau- ačiū ir viso gero. 

BET kas bandė ir naudoja @enzo_organic_lietuva , žino, kad produktai kvepia ir putoja, o svarbiausia ir naudą duoda Jūsų plaukams bei odai. Sudėtis yra švari. Kosmetiką gali naudoti visa šeimyna, tiek vyras, tiek moteris, tiek vaikai. Kvapai visiškai natūralūs- miškas, pušys, gamta. Smagu išgirsti iš pirkėjų kas ką užuodžia. Kartais įvardina pipirmėtę, kartais citrusą ar net levandas. Šampūnų, rankų muilo, dušo gelio konsistencija yra skalsi lyg medus, o kaukė, kondicionierius bei kremai panašiau į pilstomus ledus vaflyje.🍦

Mes visi esame ar buvome pratę prisivaryti pilną delną šampūno, kad net varva iš saujos, paimti kremo ar kaukės su pirštais tiek, kad atrodo lyg drimbantys ištirpę ledai. Enzo kosmetikos principas yra labai aiškus- dėl stiprios koncentracijos produkto reikia labai nedaug.  Viskas tuomet kuo puikiausiai pasiskleidžia, putoja bei išplauna. 

Organiška kosmetika kvepės, putos ir suteiks malonumo Jums tiek, kiek Jūs patys esat organiški iš savęs🦚

Jūsų meistrė @gintaredam

Naujausi straipsniai

Apie mus

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Meniu