1. Pradžia
  2. News
  3. Pėdų masažas namuose

Pėdų masažas namuose

🦶🏻 Pėdų masažas namuose – paprastas ir malonus su Enzo Shower Gel.

Holistinės medicinos atstovų teigimu, pėdose gausu įvairių taškų, kurie itin reikšmingi mūsų sveikatai.

Sudėję pėdas vieną šalia kitos galime pamatyti savo kūno veidrodį. Pėdas ekspertai dalina į kelias dalis: dalis po pirštais – tai galva, kaklas, pečių linija; ties vieta, kur baigiasi pėdų pagalvėlės – diafragma; kur matomas pėdos įlinkimas – liemens linija; iki padikaulio vidurio einanti linija – pilvas, ir t.t. Dešinioji koja yra mūsų dešinė kūno pusė, o kairioji – kairė kūno pusė.

Nuo seno įvairiose kultūrose tikima, kad pėdų masažas teigiamai veikia kūno organus. Ir, nors, holistai tvirtina, jog pasidaryti pačiam pėdų masažą namų sąlygomis yra sudėtinga – atsipalaiduokite ir mėgaukitės:

– pagal pajutimą pamasažuokite pirštus, pratrinkite juos tarp rankų pirštų,
– paspaudinėkite visas pėdos pagalvėles,
– sukamaisiais judesiais pereikite per kulną, tarsi pašildykite jį tarp delnų,
– pakutenkite, patapšnokite per visą pėdos ilgį, netgi į mažiau jautrias pėdos vietas paspaudinėkite gniaužiamais judesiais, tik atsargiai su ilgesniais rankų pirštų nagais.

Skirtumą tikrai pajusite. Prisiminkime ir palepinkime savo pėdas atidesniu dėmesiu ir meile, juk jos yra mūsų tvirto stovėjimo ant žemės ir judėjimo pamatas.

Naujausi straipsniai

Apie mus

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Meniu