1. Pradžia
  2. News
  3. ENZO Everyday Bag 

ENZO Everyday Bag 

Medvilninis pirkinių maišelis su spauda. ENZO Everyday Bag – geriausia alternatyva vienkartiniams, plastikiniams maišeliams. ENZO Everyday Bag – daugkartinis, 100 % perdirbtas, tvarus, funkcionalus ir estetiškas pirkinių maišelis!

ENZO Everyday Bag SAVYBĖS IR YPATYBĖS:

  • Gali būti naudojami daug kartų.
  • Puiki alternatyva vienkartiniams plastikiniams maišeliams.
  • Aukščiausios kokybės tvirta medžiaga.
  • Lengvas ir patogus.
  • Tvirtas susiuvimas, kad būtų galima nešti sunkius pirkinius iki 20 kg.
  • Galima skalbti skalbimo mašinoje 30 laipsnių temperatūroje.
  • Susilanksto ir telpa į kišenę arba rankinę.

Daugkartiniai maišeliai tampa vis populiaresni ir skatina tvarų pasirinkimą aplinkos ir ekologiškai brandžios visuomenės naudai.  Vidutiniškai kiekvieną dieną plastikinio maišelio mums prireikia pusvalandžiui, o išmestas jis suyra tik per 500-1000 metų. Taigi naudoti daugkartinio panaudojimo maišelius neatsiejama mūsų, kaip vartotojų, atsakomybės dalis.

Vienas iš naujausių pridėtinės vertės maišelių rinkoje yra ENZO Everyday Bag. Šis stilingas, funkcionalus ir patvarus medžiaginis maišelis idealiai tiks kiekvienos dienos reikmėms – nešti knygoms, pirkiniams ar kitiems dalykams.

Tai geriausias pasirinkimas visiems, kurie nori kartu kurti aplinkai saugesnį rytojų.

ENZO yra daugiau nei tik sprendimas mūsų aplinkai – tai svarbi mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Be to, tai yra stilingas ir aukštos kokybės maišelis, kuris tarnaus ilgai.

Visi kartu mes tikrai galime priimti teisingus sprendimus, kad ateitis būtų gražesnė, o aplinka nebūtų teršiama plastiku.

Krepšelio išmatavimai: 38 cm x 40 cm. 

Naujausi straipsniai

Apie mus

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Meniu