1. Pradžia
  2. News
  3. Purškiamas kondicionierius Enzo Organic su apsauga nuo karščio

Purškiamas kondicionierius Enzo Organic su apsauga nuo karščio

1 peržiūra 2022-10-22 Mielosios, noriu pristatyti mūsų jau kai kam pažįstamą produktą – purškiamas kondicionierius. Nenuskalaujas, nenuplaunamas ir apsauga nuo karščio tai realiai daug viename.

Ką jisai daro? Ne tik apsaugo nuo karščio, ne tik maitina, drėkina bet ir nuramina olaukų elektrinimasi, jį padaro minkštesnį, apsaugo nuo vėlimosi. Jo naudojimo būdas labai paprastas, jį galite naudoti tiek ant sauso, tiek ant šlapio plauko.

Aš asmeniškai mėgstu juo purkšti šlapius plaukus, ir išdžiovinus plaukų džiovintuvu ir tuomet jei kkientei ar sau norėsiu banguoti plaukus, purškiu ant sauso plauko ir tuomet saugiai galiu tiesint ir naudot karštus prietaisus.

Aš visalaika sakau, kad moterys mėgsta kelis kart per dieną pasiourkšti kvepalais tai šitą įsimetat į rankinuką, nesvarbu einat į darbą ar miestą jaučiat, kad plaukas elektrinasi, veliasi, šiurkštus – porą paspaudimų ir plaukas vėl nurimsta. Fainai, kad pats dozatorius purškia produktą labai plačiai dėl to nereikia užsipilti viso buteliuko ant galvos užtenka poros paspaudimų aš galiu net parodyti jis dulksną pučia labai lengvai, labai gaiviai.

Kvapas citrusų, jis nesunkina plauko, nesuriebaluoja jo, nebus to jausmo, kad norisi greičiau eit išsiplaut galvą, kvapas neerzins visą dieną ir tikrai rekomenduoju nes visiška dulksna jūsų plaukui ir jūs pati jausitės tikra moterim.

Enzo-organic ambasadorė: Gintare Dambrauskaite

#enzoorganic  #enzo

Naujausi straipsniai

Apie mus

Nepakartojama gamtos turtų ir mokslo pažangos darna kiekviename buteliuke. Modernioje laboratorijoje sukurtos linijos formulės talpina tik žmogaus sveikatai bei aplinkai draugiškas medžiagas, o bioaktyvūs ingredientai iš prestižinių Europos laboratorijų bei ypatinga gaminimo technologija užtikrina profesionalų efektą bei nepamirštamą vartojimo patirtį.

Meniu